חילוץ והצלה של חיות המחמד

לכידה והצלה של חיות מחמד הינם חלק בלתי נפרד מחיי כבר למעלה מעשור, פעילות ענפה עם עמותת תנו לחיות לחיות במהלך השנים הפכה אותי, אני חייב להודות למאט קשוח, ראיתי לצערי מצבים של חיות מחמד שאפילו תמונה לא רציתי לעשות. בני אדם חכמים ואינטליגנטים מסוגלים לשכוח לתת מים לפני יציאה לסופ"ש או לא לשחרר את הכלב מהרצועה ולצאת ליום עבודה עמוס, הטיפול בחיות המחמד הינו יום יומי ודורש מאיתנו תשומת לב, רבים עושים זאת מתוך אהבת אמת לחיות וכאשר אני נפגש עם אנשים אילו במצבים קשים כגון חילוץ חתולה מפתח ארובה או טיפול בכלב שנפגע מרכב חולף.


חילוץ בע"ח בכלל וחיות מחמד בפרט מסוגלות להכניס את עצמן למצבים קשים המסכנים את חייהן ולכן הטיפול חייב להתבצע ע"י מחלץ חיות מקצועי המכיר את נפש החיות ויודע להעריך כיצד יגיבו ומה תהיה תגובתן לפעילות שמתרחשת מסביבן. רבים מבעלי חיים מגיעים למצב של פחד, במיוחד חתולים והדרך הנכונה להוציא אותן ממצב זה כרוך בפעולות שרק בעל ניסיון יודע לבצע, והיזהרו משאננות יתר.


הצלת חיות מחמד, חילוצן והלכידה הינם השלבים הראשונים שאני מבצע בזמן חיפוש אחר חית המחמד כגון חתול בית או גור כלבים, מדהים לאן מסוגל חתול להגיע עם סקרנותו, לא סתם אומרים ש"הסקרנות הרגה את החתול", לדוגמא החתולה שנכנסה עם הראש לתוך נרגילה, מקרה נדיר אבל זה רק על מנת להמחיש את היכולת המופלאה של חיות המחמד להכניס את עצמן למצבים מסוכנים. טיפול בחיה שנכנסה לטראומה ברמה כזו שהיא מפוחדת ולא מאפשרת גישה ישירה הינה דוגמא למצב שאני לצערי מכיר ויודע גם כיצד להתמודד איתו, עשרות לקוחות מרוצים מרחבי הארץ הינן אחת הסיבות המרכזיות בגללן נשארתי בתחום זה שלא לדבר על אהבתי לחיות באשר הן.


רשמו את הטלפון שלי לפניכם כי אם כבר הגעתם לאתר וקראתם מאמר זה או אחר יום יבוא ואולי תזדקקו למציל, מחלץ ולוכד חיות מקצועי שיבוא וישיב לכם את חית המחמד במהירות ובמקצועיות.


חג אביב שמח,
צביקה לזרוביץ


חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו: 4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי, כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.


אם יש לכם שאלה או סיפור אביבי שתפו אותנו בפייסבוק, צביקה לזרוביץ מקצוען אמיתי בתחום ישמח לענות על השאלות או לתת לכם טיפים בגידול חיות המחמד