אילוף חית מחמד - משימה למקצוענים

אילוף וטיפול בבעיות התנהגות קשות הינן אחד האתגרים הגדולים העומדים בפני מאלפים ללא כל הבדל בין גזע אחד למשנהו או סוג החיה, רבים מאמינים כי ניתן לאלף את הכלב בימיו הצעירים בלבד וכאשר הכלב מתבגר קשה מאד להתחיל בשינוי התנהגותי ולאלף את חית המחמד להתנהגות רצויה. חיות מחמד רבות הופכות את התענוג של גידולן על ידינו לחוויה קשה וללא ליווי מקצועי מרגישות כי הן מעוניינות להפטר מחית המחמד במקום להנות מעצם קיומה אצלם בבית.

המשמעות של אילוף מחדש או בגיל מבוגר פשוט דורש קצת יותר התמדה כמו גם התערבות של איש מקצוע רציני המכיר את אופני שיטת האילוף השונות ויודע לתת מענה לבעיות שעד היום לא הצליחו אחרים בטיפול או שהרמתם ידיים במהלך האילוף, הרעיון שאותו מנסה להעביר צביקה לזרוביץ הינו שאין דבר כזה חיה מסוכנת או חית מחמד שלא ניתנת לאילוף, כזה אשר יבטל התנהגות לא רצויה.

דוגמאות להתנהגות לא רצויה נמצאים למכביר: עשיית צרכים בתוך הבית, התנפלות ועצבנות בזמן הגשת האוכל עד לרמה שלא ניתן להתקרב לכלב בזמן האכלה, ריצה אל הכביש בזמן טיול בחוץ ועוד...הטיפול בחית המחמד חייב להתבצע ע"י מומחים בדבר וטוב תעשו עם לפני שאתם סוגרים עם מאלף זה או אחר תדברו עם צביקה לזרוביץ וקבלו המלצה על המאלף, כמו כן במקרים קשים שבם אתם מתקשים ללכוד את חית המחמד גם כאן צביקה יכול לעזור ובהרמת טלפון אחת יגיע אליכם לוכד חיות מנוסה וותיק שירגיע את חית המחמד ויצליח ללכוד אותה ולהכניסה לרכב חיות יעודי מאין אמבולנס חיות המיועד להובלה של בעלי החיים.

לכל בעיה ובמקרים דחופים במיוחד יעמוד צביקה לזרוביץ לצידכם, הצלה חילוץ ולכידה של בעלי חיים בר בשטח כמו גם לחיות מחמד. 050-4350390