האמבולנס חיות של חילוצבי

זה כבר 10 שנים ויותר שאני נוהג באמבולנס חיות ועדין אני בטוח שלא ראיתי את הכל. האמבולנס מיועד ללכידת בע"ח, חילוץ בעלי חיים והעברתם לוטרינרים ולבתי מרפא לבעלי חיים. בין החיות אשר נכנסות לאמבולנס חיות המדובר ישנם בעלי חיים נטושים אשר פצועים, חולים או מיובשים, ישנם גורים נטושים שלא יוכלו לשרוד ברחוב ובנוסף ישנם בעלי חיים שבעליהם מזניחים אותם או מתעללים בהם. כמובן שיש גם יוצאי דופן בנוסף לכל אלה.

באמבולנס החיות הנוכחי של עמותת תנו לחיות לחיות יש תא מבודד ומיזוג, תאים מיוחדים הניתנים לחיטוי והסעת עד 5 כלבים או 20 חתולים בו זמנית וכן ציוד רפואי לעזרה ראשונה, על מנת להקל עליהם את הסבל עד לקבלת טיפול וטרינרי. האמבולנס לחיות מחמד עושה הובלות בכל חלקי הארץ ומסייע בנוחות של הבאת החיה לטיפול רפואי כמה שיותר מהר.

הוטרינרים אשר עובדים בשיתוף פעולה עם אמבולנס החיות מברכים את האמבולנס החדש. לדבריהם אמבולנס כזה יכול לקבוע במקרים רבים אם כלב או חתול יחיה או ימות, מכיוון שסיכוייו של כלב מדמם על הכביש או שהתייבש, גבוהים יותר כאשר הוא מפונה בהקדם. בנוסף הם אומרים שאמבולנס לבעלי חיים הוא הכרחי כיוון שפעמים רבות אנשים נתקלים בבעלי חיים פגועים ולא יכולים לשנע אותם, ורק מסיבה אחת זו הם אינם מקבלים טיפול דחוף ומיידי. לדעתם, הפעילות של אמבולנס החיות היא מבורכת.

חילוצבי, החברה שהקים צביקה זלזרוביץ,  מציעה את שירותי אמבולנס החיות שלה לשם חילוץ בעלי חיים באותם מצבים של אי נעימות, צביקה לזרוביץ במקצועו כבר יותר מ-15 שנה ושירות אמבולנס החיות שלו מהימן וכשיר לחילוץ חתולים, כלבים או חיות בר בסביבתכם.


חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו: 054-5710953 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי, כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.