054-5710953 050-4350390 הטלפון של חילוצבי כי לעולם לא תדע מתי תזדקק לו

עבודת ההצלה חילוץ ולכידה של בעלי חיים שונים לעולם לא מסתיימת, לעיתים נדמה כי לחיות המחמד יש תענוג ללכת לאיבוד או להיתפס במקומות קשים לחילוץ ודווקא בתזמון הגרוע מכל כאשר לדוגמא המשפחה רוצה לצאת לטיול ומגלה שחית המחמד ברחה מהבית או כאשר רוצים ללכת לישון מגלים כי החתולה תקועה על הגג ומייללת בקולי קולות כך שכל ההסברים על התופעות בזמן הייחום הופכות לממשיות יותר מתמיד.

צביקה לזרוביץ פועל כבר מעל עשור בהצלה חילוץ ולכידה של בעלי החיים ועדיין כל פעם שמקבל טלפון לגבי חיה זו או אחרת הזקוקות לשירותיו נרתם למשימה וללא היסוס מגיע ללקוח (המיואש לרב מהמצב) ומנסה ולרב גם מצליח להציל את החיה האומללה ולהחזירה לבעליה ללא פגע. לעיתים נדרש לערב וטרינר ולקחת את החיה לבית מחסה או לפנותו לבית חולים של חיות וצביקה לזרוביץ עושה זאת ע"י אמבולנס חיות יעודי לנושא.

שירותים כפי שמעניקה חברת חילוצבי תופסים תאוצה כך שהידיעה כי קיים איש מקצוע לחיות מחמד שאינו וטרינר אך מכיר את נפש החיות ויודע לטפל בהן מכל הבחינות מעניקה לבעלים של החיות שקט נפשי מסוים, רבים הלקוחות שהודות לצביקה לזרוביץ מאושרים שוב עם חית המחמד שלהם אחרי שכבר לא האמינו שהחתול או הכלב יחזרו לביתם. ישנם מצבים בהם החית מחמד הולכת לעולמה ובצער רב יש לפנותה ולבצע את קבורת חית המחמד בצורה מהירה ורגישה (מפתיע לדעת עד כמה משפיע מוות של חית מחמד על בעלי הבית) וכך עבודת הקבורה והפינוי נעשות במסירות ובאמבולנס חיות על מנת להקל על הצער של בעליהם של חית המחמד ולזרז את התהליך של הקבורה מהר ככל שניתן.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  054-5710953 050-4350390 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים .