ההכשרה של מחלץ חיות מחמד ובר

רבים חושבים שעבודה עם בעלי חיים פשוטה ושאינה דורשת מאמץ או ידע מקצועי ולכן הרגשתי צורך לשתף אתכם בחיי, הפעילות המתרחשת 24 שעות ביממה דורשת ממני להיות זמין וערני כמו גם ידע מצטבר ממקרה למקרה. הצלת חית מחמד או בר בהתחלה היוותה הרפתקה שלא תיאמן, הלכידה של אותה חיה פצועה או חולה מלווה בחששות שמה תפגע בחיה ולכן הניסיון כמחלץ חיות ביחד עם עמותת תנו לחיות לחיות נתנה לי זריקת אינפורמציה וידע בשטח ששום מחלץ חיות לא היה מסתדר בלעדיו. הטיפול בחיה פצועה מצריך הרבה ידע מוקדם על דרך ההתנהגות במקרה של מצוקה, ישנן חיות שמרגישות פחד ולכן מגיבות בצורה קשה לכל ניסיון הדורש מגע וישנן כאלו שיחפשו ויתאמצו לצאת ממצבן ובכך רק מדרדרות את המצב וגורמות ל"נזק" גדול יותר לעצמן.

בחיי היום יום לא מתרחשים אירועים קריטיים (כמו השריפה בחיפה לפני שנה) אך גם אירועים גדולים בהם נדרשת עבודה מהירה ומקצועית עוזרים לשיפור הידע המקצועי, מכל אירוע ניתן ללמוד משהו חדש וכמובן שאין מקרה אחד דומה למשנהו. מי שעוקב אחרינו בפייסבוק רואה תמונות מחיי היום יום כמו גם יכול להתעדכן בסיפורים מרתקים, ישנם סיפורי הצלחה נוספים שאותם העלנו לאתר ואתם יכולים להתרשם גם מהם.

חילוץ חית מחמד דורש התערבות מהירה כמו גם של בעל מקצוע ולכן, המלצתי לכם כמציל מחלץ ולוכד חיות מעל לעשור שנים הינה להתקשר במיידית לבעל מקצוע המתמחה כמוני בחיות מחמד ומסוגל לתת מענה תוך זמן קצר על מנת להציל את החית מחמד ממצבה הקריטי, גם במקרה של העלמות מהבית, כמובן שיש לצאת לרחוב לחפש אחריה אך חשוב להתקשר ולהתייעץ במידה ומצאתם את החתול על צמרת עץ או על קצה גגון לפני שניגשים לחלץ וזאת מהסיבה שללא התערבות מקצועית ולקיחת שליטה על המצב עלול החתול האומלל להביא את עצמו למצב סבוך יותר או אפילו לפצוע את עצמו במקרה של פחד מפני המחלצים.

הסתיו פה ועוד מאט חורף, מכאן שחיות המחמד יבלו ימים רבים בתוך הבית וחשיבות הטיול בחוץ עולה פלאים הן על מנת שיכלו לבצע שחרור או יותר נכון חילוץ עצמות והן את צרכיהן. פעילות ההצלה בחורף מסובכות יותר ומסוכנות ולכן קבלו עצה מבעל מקצוע והתקשרו אלי בכל שעה ומכל מקום בארץ על מנת שאוכל להתערב בסיטואציה ולהחזיר לכם את חית המחמד שלמה וללא נזק כגון טראומה – כן גם חיות מחמד סובלים מתופעות פסיכולוגיות בזמן מצוקה.

לפני שאתם חוזרים לעיסוקכם בבקשה קחו עוד כמה דקות וחתמו על עצומה חשובה במיוחד, בנוגע להתעללות בחיות מחמד.חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.