הכלב בשירות האדם


ידידו הטוב של האדם כך מכונה הכלב כבר שנים רבות ולא בכדי, מאז סדרת הטלביזיה המפורסמת על לאסי כלבת רועה הגרמני המצילה ילדים, מבוגרים ובכלל מסוגלת להרבה מעשי גבורה, אפילו עיזית הכלבה הצנחנית מסוגלת ללמוד ממנה הושרשה התפיסה אצלנו כי כלבים מסוגלים לתת מענה אמיתי למצוקה שלנו, היום ישנם גזעים שונים של כלבים הנמצאים בשימוש בני האדם ממשימות גישוש ועזרה במציאת נעדרים ועד כלבי שמירה המטילים אימה אמיתית ושומרים על מקומות רגישים הן בבית והן בשירות מדינות רבות.

כלבים נמצאים השימוש האדם כבר שנים ככלבי רועים השומרים על העדר ועוד משימות כגון משיכת מזחלת שלג בקטבים, נזכיר גם את כלבי ההנחיה לעיוורים, בכל מקרה הכלב כחיה המבויתת נמצא בשימוש האדם בכלל ובישראל בפרט ישנם בעלי כלבים רבים שאוהבים את חית המחמד כאילו הייתה חלק בלתי נפרד מהמשפחה ולכן כאשר הכלב נקלע למצב חרום או נאבד ההרגשה הקשה של המשפחה ורמת הלחץ עולה וגדלה ככל שהזמן חולף והמצב נעשה בלתי ברור.

צביקה לזרוביץ כמציל חיות כבר מעל עשור נתקל במקרים רבים של כלבים שהסתבכו להם בגדרות תיל או על בעלים של כלבים אשר החליטו לנטוש את כלביהם ופשוט קשרו אותם לעץ או לגדר ושכחו מהם, לא נדבר על המוסר הנמוך של אותם אנשים אך החשוב מכך היכולת של צביקה להגיע אל אותם כלבים (לרב בזכות טלפון שעושה אדם הגון) ולטפל בהם מיידית אחרי לכידתם בצורה יוצאת דופן במסירות ותוך הקרבה אישית. (זמינות של 24 שעות) . פניה אישית לכל בעלי חיות מחמד כאשר אתם נתקלים בחיה במצוקה כלב או כל חיה אחרת צרו קשר עם חילוצבי ותעבירו את הפרטים כך שנוכל לטפל ולעזור במידית בהצלה חילוץ או לכידה של חית מחמד מדהימה זו.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.