הצלה חילוץ ולכידת חיות מחמד – עבודה של שנים

אהבת חיות בכלל וחית מחמד בפרט הינו תהליך אשר גדל עם השנים בצורה מעוררת הערצה, רבים מקבלים על עצמם לטפל ולטפח חית מחמד כמו גם מספר המתנגדים להתעללות בחיות וכל מה שקשור לצער בעלי חיים קיבל מודעות ואין ספק כי המצב בו חיות המחמד כמו גם חיות הבר יהיו חשופים להתנהגות ברוטאלית והתאכזרות קטן. (ניתן להמשיך ולקרוא על נושא התעללות בחית מחמד בכתבה בבלוג.)

הקדמה זו באה על מנת שנבין כי תהליך התפשטות האופנה של גידול חיות מחמד מתרחב ומדבר על אחוז גבוה באוכלוסיה, יחד עם זאת מספר המקרים בהם נדרשת התערבות איש מקצוע, בדומה לווטרינר שנותן שירותים לאוכלוסיה זו גם למציל חיות או לוכד חתולים לדוגמא, מספק תמיכה ועזרה במקרים רבים, ישנם כל יום מספר מקרים שבהם דרושה התערבות של איש מקצוע המכיר את החיות ויודע כיצד הן מתנהגות בזמן לחץ. מספר המקרים בהם טיפל צביקה לזרוביץ הינו גדול ומקיף מגוון רחב של חיות בר וחיות מחמד, כמובן שלכל סיפור יש את אופן הטיפול הרלוונטי רק למקרה הספציפי, ומדהים לראות כיצד כל פעם מצליח חילוצבי במשימה.

הטיפול המיוחד להן זוכות החיות כאשר הן נמצאות במצב מצוקה שונה ממקרה למקרה, אודות לניסיון רב שנים בעמותת תנו לחיות לחיות בכלל וכמציל מחלץ ולוכד חיות בפרט מצליח שוב ושוב להגיע אל החיה, להבין מה המצוקה ומה הבעיה בדיוק ואז להצליח לטפל בקור רוח וללא כניסה ללחץ במקרה הספציפי, כל יום מספר צביקה לזרוביץ אני מקבל מספר טלפונים מאזרחים מודאגים אשר מדווחים על חיות במצוקה, כאלו שניתן לפתור בקלות יחסית ומקרים קשים בהם נדרשת התערבות של מספר גורמים שאת כולם מרכז חילוצבי על מנת להצליח ולהחזיר את חית המחמד לבעליה ללא פציעה או פגיעה נפשית קשה.

לוכד חיות מנוסה הינו תהליך שאותו משלים צביקה לזרוביץ כבר מעל לעשור, בתקופה זו למד כמו גם שיפר את צורת ההתנהלות בזמן אירוע ומדהים לגלות עד כמה אנשים מרוצים יודעים לתת פידבק בעזרת טלפון תודה או כתיבה בעמוד הפייסבוק שלנו.

הצטרפו עוד היום לדף הפייסבוק של חילוצבי - מציל מחלץ ולוכד חיות וקבלו עדכונים שוטפים כמו גם תוכלו לקרוא על מקרים בהם נדרשה התערבות של לוכד בע"ח מקצועי וכיצד התערבות זאת מנעה הידרדרות המצב ולעיתים רחוקות אפילו הצלה ממוות בטוח ובייסורים של אותו בע"ח שנקלע למצוקה והתערבות חילוצבי הצילה את המצב והחזירה את החיה לטבע או לבעליה.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.