התעללות בחיות מחמד – קריאה לפעולה

רבים מאיתנו, מגדלי חיות מחמד מסוגים שונים לא מסוגלים להבין כיצד זה יתכן שישנם בני אדם אשר מתעללים בחיות כאשר הם נמצאים במחיצתם, התופעה לצערנו התפשטה בישראל ומספר המקרים של התעללות בבעלי חיים נמצאת במגמת עליה מתמדת, ברור מאליו שנצא נגד התנהגות שכזו ויפה שעה אחת קודם.

התעללות בבעלי חיים הינה אסורה ובלתי נתפסת היות ומדובר ביצורים אשר הינם קטנים בגודל מרב בני האדם ובבסיסן אינן מפריעות או מזיקות לאדם, גם חתולי הרחוב שאולי אוכלים מהזבל אינם זכאים להתעללות קשה בעקבות זאת. מעניין שתמיד שמדברים על התעללות בבעלי חיים מקשרים זאת אנשים עם כת השטן או שיוך לאיזה קבוצת פנקיסטים אחרת, בדיקה מעמיקה מגלה כי מקרים אלו הינם שכיחים למדי אך התופעה קיימת ובא לידי ביטוי ע"י קבוצות נוספות באוכלוסיה.

קבוצת המתעללים הגדולה ביותר לצערנו קיימת בקרב בני נוער אשר כחלק מההתבגרות מחליטים לנצל את כוחם מול חיות חסרי ישע וכאשר מגיע חילוצבי לטפל באותן חיות באמצעות אמבולנס חיות יעודי נתקף הוא בכאב רב אחרי שהחיה הפצועה לא מסוגלת להתמודד עם המעשה ומתה, או שאופן התנהגותה שונה באופן משמעותי מהיום יום ונדרש זמן רב ואילוף מחדש על מנת להחזיר את חית המחמד להתנהגות נורמאלית וחסרת חששות מהסביבה בכלל ומבני אדם בפרט.

כל התעללות צריכה להיות מגונה ע"י החברה ובמקרים אילו חשוב לתת את הדעת ברגע שמבחינים בהתעללות לחיות, חינוך נכון כמו גם אמצעי ענישה מוגברים יכולים למגר את התופעה ולתת לחיות לחיות! רבות כבר נכתב אך מעט נעשה, בעבודת ההצלה, חילוץ, או לכידת חית מחמד שזהו לב עיסוקינו נתקל צביקה לזרוביץ במקרים קשים של התעללות כך שזוהי אינה פנית סרק אלה בקשה לפעולה של כולנו למניעת תופעה זו.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.