חיות מחמד בחורף

ימי החורף עוד מעט כבר כאן, שעון חורף כבר התחיל והחושך יורד מוקדם, חיות המחמד הנמצאות תחת אחריותנו מרגישות את בא הקור ולכן עלינו החובה להתכונן גם כן. ההכנה לחורף של הבית מתחילה בניקוי יסודי של מקום המרבץ של חית המחמד.

·         לאחר הניקוי יש להכין משטח נעים ומבודד מפני הרצפה.

·         לכלבים "קטנים" כדאי לרכוש "סוודר" – אופנת חיות המחמד חיה ובועטת.

·         טיפול בטפילים, אומנם העונה החמה של הטפילים הינה הקיץ אך גם בחורף ישנם טפילים המציקים ומפריעים לחית המחמד ויש לטפל כמו בקיץ באמצעות שמפו יעודי לטיפול במזיקים או קולר טיפולי.  במקרה של הופעות אלרגיה כמובן שיש להתייעץ עם הווטרינר המטפל.

·         באותה הזדמנות אם לא ביצעתם לפני, תקבעו תור לעיקור או סירוס של חית המחמד. טיפול זה אומנם עולה כסף אך הינו אחד הדברים החשובים ביותר על מנת לשמור על איכות חיי חית המחמד כמו גם על הסביבה, בישראל ישנם אין ספור חתולי רחוב המעבירים מחלות ונמצאים במצב מוזנח, מצב זה יכול להיפתר רק ע"י חינוך נכון של החברה כמו גם בהשקעה של הרשויות ע"י מתן תמורה כספית לאותם ווטרינרים המבצעים את הניתוח שחשוב כל כך לסביבה ולאיכות החיים שלנו.

רבים בעונת החורף פונים אלי בתחום לכידת חיות מחמד ובר דווקא בעונה זו, הבית סגור רב היום, הטיולים בחוץ מתקצרים וחיות המחמד מחפשות דרך לצאת ולשחרר קצת אנרגיה ולכן דבר ראשון שלו אתם נדרשים הינו לוותר על הפינוק מול התנור ובכל זאת לצאת ולטייל עם חית המחמד, סיבוב של כושר גופני עבורכם ושחרור אנרגיה ועשיית צרכים עבור חית המחמד.

חילוץ חית מחמד כפי שאתם יודעים הינה משימה הדורשת מיומנות וטכניקה, חשוב לזכור שבמקרה ונתקלתם בחיה במצוקה בר או חית מחמד יש באפשרותכם לעזור, לא ע"י ניסיונות חילוץ עצמאיות כי טיפול כזה רק מקשה על מחלץ חיות מקצועי אלא בהרמת טלפון אלי. אני מגיע לכל הארץ ותמיד מוכן לעזור, אם מדובר בחית בר או חית מחמד יש לי את הניסיון והידע להציל לחלץ או ללכוד את החיה במצוקה במהירות ומקצועיות.

בברכת תנו לחיות לחיות גם בחורף 2012.

 

 חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.