חיות מחמד בשרות האדם

חיות מחמד משפרים את איכות החיים, רק לאחרונה נפתח שירות באוניברסיטאות מובחרות ברחבי ארה"ב המאפשרות השכרה של כלב מאולף לפי שעה על מנת שהסטודנטים יכלו להירגע בהשפעת חית המחמד, זוהי רק דוגמא להנאה שיש לנו בני האדם מגידול חית מחמד חתול או כלב או כל חיה אחרת שאנו מטפלים בא ומאפשרים לה לחיות במחיצתנו. חיות מחמד הפכו להיות חלק בלתי נפרד מתרבות החיים בעולם בכלל ובישראל בפרט.

במקביל להתפתחות תחום גידול חיות המחמד התפתחו מגוון רחב של שירותיים תומכים כמו גם חוקים השומרים על חיות המחמד בפני התעללות או ניסויים, כמו גם שירותים כגון וטרינריים, שירותי פנסיון, קייטנות בנושא אילוף ואנשי מקצוע המתעסקים בלכידה חילוץ והצלה של חיות המחמד. הקשר המתקיים בין חית המחמד למשפחה המטפלת הינו חזק במיוחד ככל שחולפות השנים שבהם חית המחמד חיה במחיצת המשפחה ולכן ברור מדוע כאשר נאבדת חית המחמד או כאשר היא נקלעת למצב של מצוקה זה או אחר הבעלים נלחצים ומעוניינים בפתרון מהיר ומקצועי, בדיוק לשם כך הוקמה חברת חילוצבי המתמחה בהצלה חילוץ ולכידה של בעלי חיים בכלל וחיות מחמד בפרט.

צביקה לזרוביץ פתח לפני למעלה מעשור את "חילוצבי" חברה ששמה לעצמה דגש לשמור על חיות המחמד ולהתמחות בהצלה של חיות אשר נאבדות מסיבות שונות כגון ייחום או רעב, כמו גם חילוץ של חיות בר שנקלעות למצב מצוקה בעקבות התפשטות הבניה ושטחי חקלאות כך שהחיות מרחיקות לעיתים מבית הגידול הטבעי ומצליחות להסתבך בגדרות או תעלות כמו גם פגיעה של כלי רכב חולפים. הפעילות של הצלה, חילוץ, לכידה של חיות מחמד ובר דורשת מיומנות כמו גם הבנה של פעולות החיות ולכן כאשר מצליח חילוצבי ללכוד את החיה ולהחזירה לטבע או לבעליה ישנה הרגשה טובה כמו גם הידיעה שהצלחת להציל בעל חיים.

 


חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050

החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.