חילוץ כלבים

רוב הכלבים, אם לא כולם, ידועים בתכונת האופי המוכרת והשכיחה של ההשטטות אשר גורמת להם, לא פעם אחת, לסבך את עצמם בצרות שמסבכות אותנו. הסקרנות של הכלבים גורמת להם לחפש מקומות ואזורים חדשים, חפצים שאינם מוכרים להם ומחבואים חדשים. כל ה"חידושים" האלה עלולים לסכן אותם. הכלבים עשויים לאכול חפצים חדשים אשר עשויים לפצוע אותם מבפנים או מאידך להיות רעילים. בנוסף הם מסוגלים להיתקע בחפצים מסוימים עם ראשם או עם כל איבר אחר. הם גם עלולים להיתקע במקומות החדשים להם כמו למשל: בגדר, בתעלה, ביםבנחל, בגגות, ובכל מיני מקומות שונים.  ישנם גם מקרים בהם אנשים זררים מתעללים בכלבים שהם רואים ברחוב.


חילוץ הכלבים הינו מעשה קשה למדי. במקרה של כלבים אשר תקועים במקומות קטנים, החילוץ צורך מהאדם, אשר נלחץ כשהוא רואה את כלבו תקוע, להיות סבלני ורגוע. צריך למצוא את מקור הבעיה אשר מנטרלת את הכלב ואחראית לכאביו. לא כדאי לעשות מעשה לפני מציאת מקור הבעיה, המעשה יכול לגרום להחרפת הבעיה ולהגדלת כאבו של הכלב.


חילוץ הכלבים וטיפולם חייב להיות מקצועי ואפקטיבי וצריך להיעשות על ידי אדם אשר מכיר את הנושא ובקיע בו. בעל חית מחמד אינו יודע מה טוב לכלב ומה יהיה המצב הבריאותי של הכלב כתוצאה מכל מעשה אשר אותו אדם יעשה. ישנו קו דק בין חילוץ הכלב והיותו בריא ושלם לבין חילוץ הכלב עם מפרק ירך שבור אשר עליו יצלע בהמשך חייו, לכן חילוץ כלבים הוא נושא מאוד עדין ורציני.


כל הבעיות והסכנות אשר ציינו עד כה מתייחסות לכלבים החיים בבתים, כלבי מחמד הבאים מבית טוב, כמובן. כלבי הרחוב נמצאים במצוקות לפעמים וזקוקים לעזרתנו ואנו חייבים לקחת על עצמנו את האחריות להודיע למישהו אשר יכול לטפל בהם ולעזור להם- ואולי גם, תוך כדי, להכניס אותו לעמותה שתכניס אותו לבית חם ואוהב.


חילוץ הכלבים אינו עוסק רק בהוצאתם ממקומות בהם נתקעו, אלה גם הצלת כלבים ממצב בריאותי קשה והחזרתם לחיים בריאים ולעתיד בטוח. כמו היתקעות במקומות צרים, גם מחלות הם סוג של מצוקות והם סוג של מצוקות אשר קל להתעלם מהם, בעיקר בגלל שהם עשויות להימצא יותר בקרב כלבי הרחוב. האדם הפשוט אשר אינו מבין במחלות כלבים ואינו יכול לזהות את המחלה בה הכלב חולה, אך הוא כן מסוגל לראות עם משהו נראה לא בסדר במצב הבריאותי שלו. במקרה כזה בו אתה מבחין במצב בריאותי ירוד- כדאי להתקשר לשירות חילוץ כלבים או לווטרינר אשר יעזור ויטפל בו.


חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו: 054-5710953 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי, כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.