חילוצבי – חברה ללכידת חיות מחמד


האביב כבר כאן ואיתו מתחילה עונת הבריחה הגדולה מהבית של חיות מחמד שונות שלפתע מוצאות את עצמן במצבים לא נעימים כגון תפיסה בגדר תיל או זקוקים לחילוץ מגג גבוה במיוחד. לכידת חיות מחמד הפכה עם השנים למקצוע נדרש היות ולרובנו יש חיות מחמד כמו גם הרצון של רובינו לאוורר את הבית ולאפשר כניסה של אויר נקי.

לכידת בעלי חיים בכלל וחית מחמד בפרט הינה המומחיות של צביקה לזרוביץ מחברת חילוצבי, רבים פונים במטרה לאתר וללכוד את חיות המחמד אחרי שניסו בכוחות עצמם ונכשלו, יכולת ההתערבות שלנו אומר צביקה הינה במקומות הקשים באותם מקרים בהם חית המחמד כבר מפוחדת ותשושה ולכן העבודה שאנחנו עושים הינה כפולה, מחד חילוץ חית המחמד תוך מינימום סיכונים ובמקצועיות ומאידך הרגעת הבעלים של חיות המחמד שדואגים לחית המחמד באופן מובן ביותר.

כבר מעל לעשור עוסק צביקה לזרוביץ בהצלת בעלי חיים, רבים הם המקרים בהם התערבותו ומסירותו הצילו חיות מלסיים את חייהם בטרם עת וכל זאת ע"י ביצוע עבודה מקצועית שמשולבת באהבה לתחום והרצון לשפר את חייהם של חיות המחמד. התערבות בזמן והיכולת להתחבר עד כמה שניתן לאופי החיה המחולצת גורמים לאחוזי הצלחה גבוהים ביותר בכל הקשור ללכידת חתולים ולכידת חיות מחמד אחרות. ניסיון רב שנים ואהבה למקצוע מהווים גורם מרכזי להצלחת עבודתו של חילוצבי, אם מדובר בהצלת חית מחמד או חיה משוטטת שברחה מן הטבע צרו קשר מיידי עם חברת חילוצבי ותקבלו שירות מהיר יעיל ומקצועי.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050

החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.