חילוצבי – לכידה חילוץ והצלה של חיות מחמד

חיות מחמד משחר ההיסטוריה ליוו את בני האדם, החיות משמשות כדמויות לחיקוי ע"י בני האדם בתקופות שונות בהיסטוריה האנושית ובתחריטים שונים וממקומות שונים ניתן לראות דמויות של חיות המסמלות רגשות, תפקידים ומבנה תרבותי חברתי ועוד הרבה דימויים אחרים. היום כאשר החיות נרדפות ע"י האדם הן בשטחים והן על משאבים כגון מים מתוקים זורמים, ניתן למצוא את החיות בספארי או בגני חיות הפזורים ברחבי הארץ, עבורי כמציל, מחלץ או לוכד חיות מחמד כמו גם בר תהליך זה של הידלדלות השטחים המיועדים לאוכלוסיית החיות קשה במיוחד, מעניין לציין כי גם בעולם השטחים המופנים לטובת בעלי חיים שונים למחייתם קטנים כל תקופה ושמורות טבע נפגעות על ידינו בני האדם.

חתולים וכלבים היום הינם מעלי החיים "המתורבתים" הנפוצים ביותר בקרב הישראלים החיים יחדיו תחת קורת גג אחת, ישנם מינים שונים של חתולים כמו גם גזעים שונים של כלבים אשר נמצאים "בשירות" האדם כגון כלבי נחייה לעיוורים או כלבי הגנה על שטחים ובתים, חתולים נחשבים לפחות יעילים מבחינת מילוי תפקיד ספציפי אך משמשים לפתיחת רגשות, גילוי אחריות בטיפול ועוד תכונות שבעזרת גידול חית מחמד כגון חתול נפתחים אליה בני האדם ומפתחים תכונות של חמלה, סבלנות ומשמעת, רגישות לזולת ועוד...

פעילות ההצלה של חית מחמד תמיד מלווה בתחושות קשות של האשמה עצמית כמו גם גילוי דאגה מרובה לחית המחמד ע"י בעליהן, לכידת חית המחמד צריכה להתבצע במהירות ובמקצועיות על מנת שלא להכניס את החיה למצב קשה יותר ממה שהיא נמצאת בו בתחילה כמו גם זריזות ויכולת הבנת השטח בצורה מלאה. כאשר הולכת לאיבוד חית המחמד בעליה עושה מאמצים כבירים למציאתה וחשוב לדעת כי יש כיום מקצוע ספציפי למטרות אילו המסוגל עקב ניסיונו הרב והכרת נפש החיה לבוא וללכוד את חית המחמד במהירות יחסית ולא פגיעה.

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.