חילוצבי שנים של הניסיון בתחום


חית המחמד שלכם נאבדה? שמעתם קולות של חתול מהגג ולא מצאתם את החתול שלכם בבית? אתם אובדי עצות, לא יודעים האם לפנות למכבי אש או למשטרה? צביקה לזרוביץ מחברת חילוצבי הוא האיש שלכם במצבים אלו, לכידת חתולים או תפיסת כלבים אבודים זו מומחיותו, רבים מגיעים דרך הטלפון לצביקה לזרוביץ נרגשים ומעט לחוצים מפני שחית המחמד שלהם הלכה לאיבוד או יותר מכך נקלעה למצב מסוכן שמצריך התערבות חיצונית של איש מקצוע שיודע כיצד לחלץ את חית המחמד ללא סיכונים נוספים.

לכל מקרה יש את הפתרון שלו וכאשר מגיע מחלץ חיות מקצועי הוא דבר ראשון בוחן את המצב על כל האספקטים שלו ומברר פרטים ראשוניים בנוגע לחית המחמד שנלכדה או חית הבר הנמצאת במצב של מצוקה, שלב איסוף המידע הינו קריטי עבור צביקה לזרוביץ וחשוב לדעת כי כל התערבות או ניסיון לחלץ את חית המחמד באופן בלתי מבוקר ולא ע"י איש מקצוע רק מסכן את החיה האומללה שנמצאת במצב לא נעים וההתערבות שלכם רק תזיק ותקשה על החילוץ.

רבים רואים בעבודתנו כאיזה שהוא שיגעון חולף או עבודה זמנית, אך לא כך הדבר, חילוצבי עובד כבר מעל לעשור בכל רחבי הארץ ומחלץ, לוכד ומציל חיות בר בכלל וחיות מחמד בפרט למאות לקוחות שבהתחלה לא חשבו שיש כזה דבר כמו חברה להצלת חיות או לכידתן ובזכות שירות מקצועי ומתן עזרה לחיות מכל הסוגים והמינים שדרשו התערבות של איש מקצוע המכיר את החיות ויודע כיצד להתמודד איתן בצורה מעולה הצליח חילוצבי להגיע לתודעה של עשרות לקוחות מרוצים.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  054-5710953 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.