טיפים לקראת הקיץ לשמירה על חית המחמד


האביב כבר כאן, החורף הישראלי קל ככל שיהיה עדיין מורגש ברחבי הארץ ומשפיע על חיות הבר בכלל וחיות הבית בפרט, לקראת הקיץ הבא עלינו לטובה יש להכין את חיות המחמד בהתאם, יש כאלו שמורידים את בגדי החורף מחית המחמד ויש אף כאלו שמכניסים את חית המחמד לתספורת, מצב זה מועיל לחית המחמד ומוריד את הטרחה ללכת בבית ולאסוף שערות נושרות מכל מקום.

דבר נוסף שיש לשים אליו לב הינו תחום המחייה של בעל החיים, בחורף שקר חית המחמד מתכרבלת בבית וממעטת לצאת, בקיץ המצב הפוך, ישנם גירויים שונים כגון עונת הייחום של החתולים כמו גם דלתות שנשארות פתוחות כך שיכנס קצת אויר לבית, מצבים אלו כמו מזמינים בריחתה של חית המחמד מהבית, מצב נוסף שיש לשם אליו לב הינו בשעת הטיול היומי, רבים משחררים את חית המחמד מהרצועה ולאחר מכן מתקשים להשתלט על בעל החיים השובב.

לצביקה לזרוביץ מחילוצבי ישנן מספר דרכים להמליץ כך שתשמרו על חית המחמד שברשותכם באזור הרצוי, כמו גם טיפים לטיפול נכון יותר של חית המחמד בתקופת הקיץ:

1.יש להתקין מקום קבוע של מים בבית – בעזרת חינוך נכון תדע חית המחמד לחזור אל אותו מקום על מנת לשתות. (להדרכה מסודרת ניתן לפנות בנושא שיפור התנהגות חית המחמד)

2. שמירה על רשתות או דלתות חיצוניות סגורות היטב כך שחית המחמד לא תתגנב החוצה. לחתולים שלהם מותרת היציאה החוצה יש להכין דלת נפרדת אפילו קטנה בתחתית הדלת הראשית.

3. לא לשחרר חתולות מיוחמות או חתולים לא מסורסים לגינה הפתוחה – החתול כיצור חי מעוניין בריבוי טבעי יותר מהכול, לכידת חתול לאחר מכן עלולה להסתבך.

4. בכל מצב בו חית המחמד ברחה או נתקע במקום בעייתי יש להתקשר כמה שיותר מהר לצביקה לזרוביץ מחילוצבי על מנת שיגיע לאזור וייקח אחריות וילכוד את חית המחמד לפני שתסתבך במשהו נוסף.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050

החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.