לוכד חיות מחמד

לוכד חיות מחמד

"לוכד חיות" מושג שרבים מאיתנו חושבים שנעלם מהעולם המודרני בו אנו חיים, אך לא כך הדבר, לוכד חיות הינה מומחיות ומקצוע לכל דבר, אולי אפילו מקצוע הדורש מיומנות נוספת למקצוע והיא אהבה חסרת גבולות לעולם החי עד לרמה של הכרת נפש החיות, כל זאת על מנת שברגע האמת בו יש ללכוד בע"ח אומלל שנקלע למצוקה, נקרא ללוכד חיות כמו צביקה לזרוביץ מחילוצבי שיבוא ויחלץ במהירות וללא פגיעה בחית המחמד או הבר.

צביקה לזרוביץ מספר כי כבר בילדותו התאהב בחיות ומאז נדבק עליו ה"ג'וק" הוא לעולם לא הפסיק להמשיך וללמוד כמו גם לעבוד במחיצתן של החיות. מערכת היחסים הקצרה שמצליח לבנות צביקה בזמן עבודתו מרשימה, במהלך לכידת חתול או לכידת כלב מצליח לפתח רגשות נאמנות אצל החיות לרמה כזו שהוא מצליח ללכוד אותן ולהחזירן לבעליהם המקוריים, הטכניקות שבהן משתמש בעבודתו כמציל מחלץ ולוכד חיות בית ובר התפתחו עם השנים, כמו כן עבודתו הרצופה בעמותת תנו לחיות לחיות שם הכיר והתעסק עם מגוון רחב של חיות מחמד שנמצאו ע"י אזרחים ומצבם הפיסי כמו גם הנפשי חייב התערבות של בעלי מקצוע מיומנים המכירים את נפש בעלי החיים ויודעים כיצד לטפל בעדינות ובמסירות עד למציאת בית חם ואוהב לחית המחמד.

מדהים עד כמה חדור מוטיבציה צביקה לזרוביץ בעבודתו, כאשר הוא מתחיל לספר לי על אירועים שונים בהם היה מעורב וכיצד בזכות ראש טוב כמו גם הכרת הסביבה בא הוא עובד הצליח כל פעם מחדש להחזיר את חית המחמד לבעליה. לוכד חיות אינה עבודה המתאימה לכל אחד, פעילות ענפה של למעלה מעשור מלמדת ומכינה אותך למקרה הבא אומר צביקה, אין הכשרה מסודרת בישראל לתחום זה וכמובן שיש שוני ברור מעבודתו של הוטרינר שהינו רופא חיות לבין עבודתו של צביקה מחילוצבי שהינה ללכוד את חית המחמד או הבר ללא קשר לשעה ביום או למקום הגיאוגרפי של החיה ולהתמודד עם המציאות כל פעם מחדש.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.