לוכד חיות מחמד בעבודת היום יום

עבודה עם בעלי חיים לעיתים מלווה בהרגשה של חוסר וודאות, חיות המחמד לא מספקות ערוץ תקשורת ישיר אלה רק בהתנהגות שאותה יש לקרוא ולהבין, דרך ההתנהגות של החיה מצליח איש מקצוע כמו צביקה לזרוביץ מחילוצבי להבין את מצבה הנפשי כמו גם בוחר בטכניקות שונות בהתאם למצב. טכניקות לטובת לכידת חית מחמד מתפתחות עם השנים, כאשר אתה מעל עשור במקצוע אתה מצליח ללמוד מספר דרכים על מנת להשיג את אמונתן של החיות כמו גם טכניקות לכידה שונות.

רבים שרואים את חילוצבי – הצלה חילוץ ולכידה של חיות מחמד, בפעולה מגלים כי ישנה הרבה רומנטיקה בעבודה אך בסופו של יום מדובר על מקצוע דורש וקשה, בעלי החיים מתנהגים בצורות שונות ויש להיות מרוכזים ולהבין את הצעד הבא שלהן לפני שיהיה מאוחר מידיי, לחיות המחמד יש נטייה לדרדר את המצב ולסכן את עצמן, אך גם בעליהם של בע"ח הינם חלק מחיי העבודה של לוכד חיות מחמד וישנה הרבה פסיכולוגיה רגשית שיש להפעיל על מנת להרגיע ולאפשר עבודה ללא הפרעות, בעליהן של חיות המחמד לעיתים מתחילים בעבודת הלכידה באופן עצמאי, התנהגות זאת אומנם מובנת אך לא רצויה, תהליך העבודה של לכידת חית מחמד שונה כל פעם מחדש והתערבות חובבנית גם עם באה באהבה רק מסכנת את חית המחמד.

לכידת חיות בר שונה מאט מלכידת חיות מחמד, כאשר מקבל צביקה לזרוביץ מחילוצבי קריאה לחילוץ של חיות בר תמיד מתפשטת ההתרגשות, חיות בר מתנהגות אחרת מחיות המחמד כאשר אחת התכונות של חיות הבר הינן הפחדנות מפני בני האדם ולכן כאשר מגיע חילוצבי למקום אירוע ויש לחלץ חית בר, אדרנלין זורם וכל פעולה או אפילו תנועה עלולות לסכן את עבודת ההצלה. בסיום העבודה כאשר משחררים את החיה הלכודה חזרה לטבע או במקרים קשים יותר כאשר מעבירים את החיה לטיפול ווטרינרי עד להחלמתה בעזרת אמבולנס חיות יעודי.


חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.