לוכד חיות מקצועי

חיות מחמד מקיפות אותנו בני האדם מכל עבר, כבר התרגלנו לראות חתולים ברחוב כמו גם כלבים מגזעיים שונים מטיילים ברחוב עם בעליהם, ישנם עוד מספר חיות מחמד שנמצאות תלויות באדם המטפל כגון תוכים או אוגרים...חיות המחמד מעניקות למטפלים חיבה והתנהגות כזו שגורמת לבעליה לשמחת חיים, הפגת מתחים, אחריות ועוד. חית מחמד הינה בראש ובראשונה אחריות שאנו לוקחים על עצמינו, מכוון שטיפול בחית מחמד דורש זמן והשקעה גם עם מדובר על כמה דקות של טיול בחוץ או להאכלה.

במהלך השנים של טיפול וחיים משותפים עם חית המחמד מתפתח לרב קשר חזק בין הבעלים לחיות המחמד וכאשר בורחת חית המחמד המצב נעשה לא נעים ולחוץ, בייחוד כאשר ילדים קטנים נמצאים במשפחה והם אילו אשר טיפלו בחית המחמד, במצב שכזה נכנס צביקה לזרוביץ מחילוצבי לפעולה, פעולת לכידת חית מחמד כלוכד חיות הינה אחד מתחומי הפעילות הקשים ביותר לביצוע, לוכד חיות מנוסה כמו חילוצבי מנסה להיכנס לראש של חית המחמד ומנסה להבין לאן מועדות פניה של חית המחמד, ישנן טכניקות שונות בהם משתמש לוכד חיות מחמד, הטכניקה ללכידת כלבים שונה מטכניקת לכידת חתולים או לכידת חית בר, בכל אותם מקרים מה שחשוב לנו שתבינו, הינו שמהירות התגובה חשובה מאין כמוה ולכן יש להזעיק את לוכד חיות המחמד בהקדם האפשרי. פרט נוסף שמדגיש צביקה הינו שאין להתערב בפעילות הלכידה, התערבות לא מקצועית אינה רצויה ועלולה להפרעה בלכידת חית המחמד או חית הבר כמובן.

לוכד חיות מנוסה כצביקה לזרוביץ נמצא זמין לקבלת קריאות מכל הארץ, בעזרת אמבולנס חיות יעודי מגיע חילוצבי לכל מקום ולכל קריאה הקשורה בחיים של חיות מחמד ובר, מהירות התגובה והמקצועיות עוזרות לצביקה לזרוביץ בלכידת החיה או הצלתה ממפגע כלשהו, לוכד חיות מקצועי הינו תפקיד שמעט אנשים מסוגלים אליו ויש להבין שלא כל אחד מסוגל ללכוד חית מחמד או ללכוד חית בר ללא גרימת נזק לה עצמה או לכם.

בפעם הבאה שאתם נתקלים בחיה הזקוקה לחילוץ או במקרה של לכידת חית בית, אל תהססו וצרו קשר עם צביקה לזרוביץ מחילוצבי, צביקה יגיע ויפעל במקצועיות ובזריזות על מנת להחזיר את חית המחמד להמשך טיפול אצל ווטרינר במידה ויש בכך צורך או יחזירה לבעליה במידה ומצבה מאפשר זאת.


חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.