לוכד חתולים

כבר למעלה מעשור שנים שאני עובד עם חיות בית וחיות בר ועדיין לא הבנתי כיצד ניתן להתייחס אל חיות המחמד כאל גורם מפריע ולהפריד אותו מהמשפחה. ישנם גם כאלו שאיבדו כל קשר רגשי ואין להם את הסבלנות והרצון בגידול חית מחמד כמו חתול ואז הם משליכים אותם לרחוב. לכידת חתולים בשנים האחרונות גדלה במהירות כאשר ישנם רבים שמשתמשים בשירות על מנת לתפוס את החתול לפני פגישה עם וטרינר או לקראת הסעה לפנסיון בעזרת אמבולנס חיות.

מספר חתולי הרחוב עולה בהתמדה, אם תתבוננו בטיול רגלי קצר סביב ביתכם ואתם גרים בעיר קרוב לוודאי שתתקלו במספר לא מבוטל של חתולי רחוב כמו גם באנשים טובים שמשאירים להם אוכל בפינות הרחוב. לכידת חתולים כפי שניתן להבין מערבת יכולת גבוהה של הבנת נפש החתול או החתולה כמו גם קריאה נכונה של המצב בו יש ללכוד חתול שאינו מורגל בשבי ואין לו בעלים הוא גדל ברחוב אך אנשים טובים לוקחים עליהם אחריות וע"י שירותי חינם שמעניקים הרשויות המקומיות בהרבה קומות בארץ ולוקחים אותם לסירוס או עיקור כך שבריאותם כמו גם ההתרבות הטבעית לא תגדל משמעותית.

לוכד חתולים הינה אחת מהעבודות בהם אתה מרגיש אתגר כל פעם מחדש, החתול חיה חכמה ובלתי ניתנת לשליטה במיוחד לא ע"י אדם חיצוני לבית הגידול הטבעי ולכן ישנן טכניקות מגוונות ללכידת החתול. לוכד חתולים לעיתים מתערב על מנת לחלץ חתול וזאת בעקבות הזנחה של בעליהם או פשוט היכולת המדהימה של החתול להתעניין בכל דבר ולשחק משחקים מסוכנים אחד עם השני ובכלל עם אביזרים שונים, אני עדיין זוכר את הפעם בא היה צריך לשחרר חתולה קטנה מראש של נרגילה, ההתערבות המהירה של לוכד חתולים שזוהי אומנותו הביא לחילוץ ללא פגע של החתולה האומללה.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.