לכידת בעלי חיים מקצוע לכל החיים

הצלת חית מחמד הינה מומחיות שהתפתחה עם השנים, רבים אינם מבינים מה העבודה של לכידת חית מחמד או חילוץ של חית מחמד, במה זה כרוך ומה הם האמצעים העומדים לרשותי, חילוץ חיות מחמד דורש בראש ובראשונה סבלנות והיכרות מעמיקה עם עולם החיי בכלל ועולמן של חית המחמד בפרט, כפועל יוצא של עבודתי כמציל חיות בר וחית מחמד למדתי את אופן ההתנהגות של החיות ואני יודע למה לצפות כאשר אני מוזמן להצלה של בע"ח. (תמיד שיש יוצאים מן הכלל!)

חברת חילוצבי פעילה כבר למעלה מעשור וטיפלה במאות מקרים של הצלת בעלי חיים שמצבן הפיסי הביא אותם לכדי תשישות ומצבן בזמן ההצלה היה קשה במיוחד, (כנסו לסיפורי הצלחה והתרשמו ממגוון העבודות אותן ביצע צביקה לזרוביץ) מעניין לדעת כי דווקא במקרים בהם השתאו בעליהם של בע"ח ליצור קשר עם חילוצבי כך היה קשה ללכוד את בע"ח ולהחזירו לידי בעליו המודאגים ולרב גם תשושים מעצם העובדה כי חית המחמד שלהם נעלמה או נתקעה במקום המסכן אותה ומציב את כל תהליך לכידת בע"ח בסכנה.

חשוב שתדאו כי עבודת הצלת בעלי חיים דורשת מיומנות של בעל מקצוע ואין להתעסק עם חיות פצועות או במצוקה אחרת ללא השגחה של בעל מקצוע המכיר ויודע את נפש החיה. ברב המקרים טוב תעשו עם תרשמו את הטלפון שלנו בנייד או במקום זמין אחר וכך כאשר תראו חיה במצוקה מייד תוכלו להתקשר ולהציל את החיה מסבל נוסף. לעיתים כאשר הטיפול בחיה דורש, מערב צביקה לזרוביץ וטרינר המכיר ויודע כיצד להמשיך בטיפול רפואי עד למצב של החזרת החיה לבעליה או לטבע. היו גם מקרים שהחיות נמסרו למשפחה מאמצת.

לאחרונה נתקל אני באנשים אשר לוקחים על עצמם טיפול והאכלה של חתולי רחוב בכל מיני מקומות מחצר הבית ועד חלוקת אוכל ליד המכולת השכונתית, דבר זה יפה לראות וחיזקו ואמץ על המאמץ לשמירה על חייהם של חתולי רחוב אלו.

 

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.