לכידת חיות מחמד בחורף

כל יום שעובר מחזק את התחושה שהחתול האהוב כבר לא יחזור, הילדים נפוחים מרב בכי וישנה הרגשה כללית בבית של ממש אבל. את התחושה הזו מנסה מחלץ חיות מחמד למנוע, ו"יפה שעה אחת קודם" כמו שאמרו חז"ל. מטרתו של מקצוע בלתי שיגרתי זה הינה לתת מענה לבעלי חיות מחמד שנתקלו בתופעות התנהגות לא מקובלות כגון תוקפנות או עשיית צרכים בבית (בגיל יחסית מבוגר כמובן) כמו גם הצלה לכידה וחילוץ במידת הצורך.


את המקרה הבא, לא תאמינו אבל כמו שנאמר "המציאות עולה על כל דמיון" וכך היה:
בשבת בבוקר אני מקבל טלפון ממשפחה מירושלים שמספרת לי שהגור חתולים שלהם נעלם, על מנת למנוע את ההרגשה הרעה הבטחתי למשפחה כי אני בדרך אליהם וכך אני מוצא את עצמי ביום שבת סגרירי ראשון של השנה בדרך לירושלים במטרה לעזור למשפחה היקרה במציאת החתלתול החמוד.
בכניסה לירושלים חרדים העיפו אבנים כרגיל וכוחות משטרה רבים הציפו את הרחובות, הרגשה של עיר בירה אין מה לומר, בכל מקרה, הגעתי לפסגת זאב למשפחה ואחרי ברכות ומים קרים התחלתי בחיפושים אחרי החתלתול הנעלם, בני הבית סיפרו לי שמהבוקר לא נראה החתלתול כמו גם שבלילה לפני הם נרדמו כאשר החתול נראה בסלסלה מבסוט ורגוע.
מסקנתי מתאור ההתרחשות בבית המשפחה היתה שהחתול נמצא עדין בתוך הבית, מיד צירפתי את שני הילדים החמודים שעד אותו הרגע הסתכלו עלי במבט עצוב ואולי אפילו מיואש לצוות החיפושים החדש והתחלנו את החיפושים אחרי החתול הנעלם. הנחתי את בעלי הבית לוודא כי כל החלונות סגורים ולחפש את החתול בחצר למטה. חלפו להן שעתיים והחתול טרם נמצא! הבעת הפנים של הילדים כבר נראתה מיוסרת וההרגשה של כישלון החלה לחלחל...(אחד הדברים שעדין לא התגברתי עליהם הינו ההתרגשות מכל עבודת לכידה של חיות מחמד או בר.)
אספתי את כל חברי הבית והתחלנו לשוחח שוב על הפעולות שעשו בני המשפחה מהלילה האחרון בו ראו את החתול (ערב יום שישי) ועד הבוקר בו הגעתי לעזור במציאת החתלתול, בסיום השיחה הרגשתי שבני הבית סומכים עלי ורק אני יכול לעזור להם בשעת משבר. המשפחה התיישבה לארוחת צהריים בעודי עולה למעלה לחפש בעלית הגג, הפנתי את מבטי לחצר, ראיתי את העצים ללא העלים כמו גם את מתלה הכביסה הריק עקב המזג אוויר הסגרירי, בכל מקרה אופטימיות זעירה החלה להתגלגל במוחי, ירדתי למטה ונכנסתי לחדר הכביסה, בליווי של כל המשפחה כמובן שהרגישה שיש התקדמות כל שהיא, בכל אופן שאלתי את בעלת הבית עם עשתה כביסה הבוקר וכאשר נהניתי בחיוב ביקשתי ממנה לפתוח את דלת המכונה, לתדהמת המשפחה מצאנו את החתלתול מעולף אך בחיים בין הסדינים...קראנו מייד לווטרינר ואחרי שיחה קצרה הובהל החתלתול למרפאה לקבלת טיפול נמרץ ובדיקה מקיפה על מנת להחזיר את החתלתול לבני המשפחה שגם ככה נראו בהלם מהול בשמחה גדולה היות והחתול נמצא.
כפי שהינכם רואים עבודת לוכד מחלץ ומציל חיות מחמד לעולם לא שגרתית ותמיד יש אלמנט של הפתעה וחוסר בהירות, שימרו על חיות המחמד שתחת אחריותכם, בחורף הכינו מקום חם ושקט עבורם והוציאו לחילוץ עצמות לפחות פעמיים ביום.חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.