לכידת חתולים וחיות מחמד אחרות בחורף

חילוץ בעלי חיים למי שעוקב אחרי הבלוג או הפייסבוק של חילוצבי הינו תהליך מורכב שיש לתת בו את הדעת לכל אורך הדרך, כבר נכתב מספר פעמים כי ללוכד ומציל חיות יש את טכניקות העבודה שלו וטוב יעשו בני הבית להם בעל החיים נעלם או נקלע למצב חרום בו נדרשת התערבות איש מקצוע המכיר ויודע את נפש החיה לא להתערב ולהניח לחיה המפוחדת, הסכנה כי חית המחמד תפחד ותכניס את עצמה למצב קשה יותר ומסוכן קיימת לאורך כל פעולת ההצלה והחילוץ ומי שאינו איש מקצוע מוטב שיסתכל מהצד.
במהלך השבוע האחרון גילינו מספר מקרים של הזנחה שהביא את חית המחמד כמעט למוות, שימו לב בבקשה לחיות המחמד, וודאו כי יש להם מקום חם בבית או מלונה חמה לרבוץ בא בחוץ, יש תמיד לזכור כי האחריות על חיות המחמד נתונה בידי בעליה ולכן כובד האחריות בגידול חיות מחמד נמצא אצל הבעלים ובמיוחד בחורף יש לגלות סימפטיה כמו גם זמן איכות לחיות המחמד שלרב נשכחות בפינה החמה שלהם. טיולים לשחרור ועשית צרכים של חיות המחמד חיבות להתבצע בצורה מאורגנת וקבועה.
חילוץ חתולים ולכידתם הינה מומחיות נרכשת אחרי הרבה שנים בתחום, בטוח כי לבעלי חית המחמד המדהימה הזו ישנם מספר סיפורים כיצד החתול/ה ברחו מהבית לצמרת עץ סמוך ורק אחרי זמן מה הסכימו לרדד, (ללא כל קשר לפעילות הבעלים שלהם למטה) אך כאשר החליטו בעלי חיות המחמד לפנות אלי, כלוכד חתולים בעל ניסיון, זמן החזרה של החתול לידי בעליו היה קצר מתמיד כמו גם חוסר סיכון של החתול בזמן עבודת החילוץ. כל מקרה מטופל לגופו ואין מקרה אחד דומה למשנהו, כל מקרה מטופל בהתאם לתנאים הסביבתיים כמו גם שונה מחית מחמד אחת לשנייה.
כמו בפעמים קודמות חשוב לזכור כי לחיות המחמד יש רגשות, אנחנו מנסים לחנך לאהבת חיות המחמד וטיפוח וטיפול צמוד. חיות המחמד תלויות בנו ואין דרך להתחמק מאחריות זו ברגע שלקחתם לעצמכם חית מחמד. החורף כבר כאן והטמפ' בחוץ יורדות ומסכנות בעלי חיים שאינם ערוכים לכך ולכן הכינו את הבית ובעלי החיים לתקופה הקרה, חלקו מטלות בין כל בעלי הבית והכי חשוב שימרו על חיות המחמד לידכם וודאו כי לא השארתם פתח יציאה החוצה על מנת שבעלי החיים לא יברחו.


חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.