לכידת חתולים - חילוץ חתולים

מכירים את המצב שאתם שומעים יללות קורעות לב, אתם מביטים סביב ומביטים למעלה ורואים חתול מפוחד בצמרת העץ, נאחז בכוח בענף ומיילל בפחד?  חילוץ חתולים מצמרות העצים זה לא דבר פשוט ולא פעם אחד הדברים שמפריעים לחילוצו של החתול הוא הרצון הטוב של אדם שאכפת לו. בדרך כלל חתולים נתקעים בצמרת העץ בגלל שהם נמלטו מכלב שרדף אחריהם. ולכן אם אתם רואים חתול תקוע בצמרת העץ, כדאי שתמנעו התגודדות של ילדים ואנשים סביב העץ, אחרת החתול יפחד והוא עלול לטפס למקום גבוה יותר וקשה יותר לחילוץ.

כיום, עם הסכנות אשר עורבות לחיות הרבות אשר מסתובבות ביננו, אם הן חיות מחמד בעלי בית חם או אם הן חיות רחוב, אנו צריכים להיות זהירים ומחושבים. בעלי חיים נתקעים כל יום במקומות כאלה ואחרים ולא מוצאים את דרכם להשתחחר מהם. בדרך כלל הם נתקעים מסקרנותם לדברים חדשים, מפחד והתגוננות,מחיפוש אחר מקום חם או בעל מזון. בכל המקרים הללו החיה נזקקת לעזרה חיצונית כדי להשתחרר ע"י מחלץ בע"ח מקצועי.

לפעמים החתולים מתחבאים במקומות צרים חמימים וסגורים אשר בהם הם יכולים להיתקע. זהו דבר המצריך קריאה לבעל תפקיד של חילוץ חתולים. לכידת חתולים הינה דבר קשה מאוד ואדם פשוט אשר אינו יודע מה טוב לחתול ומה יהיה מצבו הבריאותי של החתול כתוצאה מכל תנועה לא טובה, מכאן שלא יספק את המטרה המבוקשת, החזרתו בריא ושלם. חילוץ בע"ח וטיפולם חייב להיות מקצועי ואפקטיבי.

ישנם מצבים בהם החתול מתחבא במקום בו אנו לא יכולים להגיע אליו והטעות הנפוצה של האנשים היא להאכיל את החתול עם מקל המגיע עד אליו. אנשים אלו עושים זאת מכוונה טובה ומרצון טוב אך הם לא מפתחים את המוטיבציה של החתול לצאת מהמחבוא. כאשר החתול יהיה רעב המוטיבציה שלו לצאת מהמחבוא תגבר אם יפתו אותו באוכל. בנוסף, חשוב מאוד למנוע התגודדות של ילדים ואנשים ליד המחבוא, אחרת החתול יפחד ויכנס עוד יותר עמוק לתוך המחבוא ויש סיכוי בו הוא אפילו יכול להיתקע שם-  מקום מעבר למקום בו לא יכלנו להיכנס אליו מההתחלה. במקרה כזה דרושים כלים מיוחדים אשר נמצאים בידי צביקה "האיש שלכם לחילוץ בע"ח".


 חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  054-5710953 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.