צדק חברתי לחיות המחמד

חיות המחמד מקיפות את חיינו בני האדם בכל פינה, הסרטונים הפופולאריים ביותר ביו טיוב ( מלבד קליפים של אומנים גדולים) הינם של חיות מחמד אשר מציגים את חיות המחמד כמצחיקות ואפילו אינטליגנטיות ברמה זו או אחרת, חיינו כשולטים במערכת החי משתלבים עם החיות שאיתן אנו רוצים לחיות במחיצתן כגון חתולים או כלבים שהינם הפופולאריים ביותר כמו גם תוכיים או דגים.


חיות מחמד מספקות אין ספור תחושות כמו גם כלי חינוכי.

 

בעלי חיות מחמד מפתחים קשר ומעניקים חום ואהבה לחיות המחמד, ילדים מפתחים קשר מדהים לחיות מחמד ולומדים מהי אחריות נאמנות מוות של יצור חי ועוד...כאשר נאבדת חית המחמד היינו רוצים להחזירה לחייק המשפחה בהקדם, במידה וישנם ילדים בבית התחושה קשה אף יותר כאשר הילדים רואים באיבוד חית המחמד כאסון ומפתחים חשש כי חית המחמד כבר לא תחזור לעולם, במצב כזה נכנס צביקה לזרוביץ מחברת חילוצבי לפעולה. הצלה חילוץ או לכידה של חיות מחמד הינן חלק מעבודת היום יום, רבים מתקשרים אומנם מעט מאוחר אחרי שהחתולה כבר נעלמה מהעץ הגבוה שעלתה עליו לפני שעה ולכן פעילות הלכידה מפעולה פשוטה יחסית הופכת למורכבת ביותר היות ויש למצוא את החתולה האבודה. חוק מספר אחד בלכידת חיות מחמד הינו להתקשר לאיש מקצוע מוקדם ככל שניתן על מנת שלא לדרדר את המצב ולאפשר ללוכד חיות מחמד לעשות את עבודתו.

טכניקות הלכידה חילוץ או הצלה של חית המחמד התפתחו עם השנים, עבודה מאומצת בכל רחבי הארץ וטיפול במספר גדול של חיות בכלל וחיות מחמד בפרט הפכו את צביקה לזרוביץ למקצוען אמיתי, טכניקות של לכידת חתולים או הצלת חית מחמד מהתעללות הינן חלק מהפעילות השוטפת כאשר אמבולנס חיות יעודי עומד לרשותו ובעזרתו מגיע לכל מקום בארץ.



חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.