קבורת חיות מחמד

ימי הקיץ החמים כבר כאן, הרבה מים לתת לחיות המחמד ופינה מוצלת בבית כמו גם חיטוי מקום המגורים של חית המחמד לטובת ניקוי השטח מטפילים שונים, עשיתם?!  אולי אפילו החלטתם לספר את חית המחמד לטובת הטיפול בנשירת השיער המאסיבית שמתרחשת כל אביב – קיץ, בעולם שבו חיות מקבלות יותר ויותר הערכה ומקומות שונים לטיפוח חיי חית המחמד נפתחים כמו גם הדאגה לחיות כגון חתולי רחוב שאנשים טובים יוצאים לרחובות ונותנים להם אוכל ושתייה ואפילו לוקחים אותם לסירוס או עיקור. חיות המחמד בהחלט ממלאים את חיינו בשמחה אך לעיתים כמו כל הטבע חייהם מסתיימים וצריך והרבה גם רוצים להביא את חית המחמד לקבורה.

הגישה של צביקה לזרוביץ הינה כזו שבעצם משתתפת בצערכם ובכלל על אובדן חית המחמד ומתובלת ברעיון כי ככה הם החיים וצריך לדעת להתמודד ולהסביר את הפרידה. (בעיקר לילדים שלהם זו הפעם הראשונה שהם נתקלים במשהו שהם כל כך אוהבים שהלך לעולמו.) פרידה מחית מחמד הינה תופעה אצלנו בני האדם, קבורת חיות התקיימה עוד בימי קדם, המצרים ידועים בחניטת חתולים אשר סימלו כבוד והערכה כמו גם הפיניקים (בשמם התנכי הצידונים) שבאזור מחייתם נמצאו חלקות קבר של חיות שונות מהמאה ה – 5 לפנה"ס. תהליך הפרידה מחית המחמד הינו מורכב ויש להתייחס אליו ברצינות וזאת על מנת שלא לפגוע ברגשות, טיפול נכון יוביל לתוצאות מיידיות והרגשה של הקלה היות ואתם יודעים שמסרתם את חית המחמד לבעל מקצוע מסור ונאמן.

קבורת חית מחמד ע"י חילוצבי הינה אחת הדרכים המועדפות על פני כמובן זריקה לזבל של הגופה או קבורה במקומות שאינם מיועדים לכך. כאשר מוזמן חילוצבי לבצע משימה של קבורת חתול או קבורת כלב מגיע מייד צביקה עם אמבולנס חיות יעודי לבית הלקוח ומטפל הן בצד המעשי והן מבחינה פסיכולוגית, שיחה על משמעות הפרידה וכיצד להגיב למול הילדים ובכלל כיצד מתמודדים עם מוות של בעל חיים שהיה אהוב על כל המשפחה הינו חלק מהעבודה. קבורת חית מחמד הינה פעולה קשה כך שלעיתים שיחה עם אדם שאוהב חיות ומכיר את נפשותיהן יכולה לעזור ולשחרר אתכם מלחצים ומדאגות מיותרות. אין ספק, הפן הרגשי משפיע על קבלת ההחלטות ותסמכו עלי, בעל מקצוע שידע להוציא אתכם מאבליכם ומצערכם במקצועיות וברגישות.
 

חילוצבי, יסייע לכם להפרד בכבוד מחיית המחמד שלכם

התקשרו:  4350390 - 050