קבורת חית מחמד


לעיתים כאשר נפרדים מחית המחמד יש הרגשה בבית שנעלם חלק מרכזי בחיים, תהליך הקבורה של חית המחמד לעיתים קשה ובמיוחד לילדים אשר נקשרים בצורה חזקה וכאשר החיה נפטרת החוויה קשה עבורם ויש לקבל זאת בהבנה וברצינות על מנת לא להשאיר צלקות ילדות קשות מידי בלב הילדים הקטנים. קבורת חיות בכלל וחית מחמד בפרט הינו תהליך מאורגן שיש להתכונן עליו בצורה יסודית הן בפן המקצועי – קבורה במקום מסודר והן בשיחות עם הילדים.

במהלך שנות עבודתו של צביקה לזרוביץ נפגש עם מספר רב של מקרים בהן הפרידה מחית המחמד בוצעה בצורה מכובדת ובעיקר זריזה, המטרה של הוצאת החיה מהבית או איסופה מהווטרינר חייבת להתבצע בצורה חלקה ככל שניתן, לחברת חילוצבי יש רכב יעודי "אמבולנס חיות" שאיתו מובילים את החיה למקומה האחרון, לקבורת חיות מחמד מתייחס צביקה לזרוביץ באופן כזה שאינו משאיר ללקוח דאגות. קיימים היום בישראל בתי קברות לחיות מאורגנים ומסודרים כך שניתן להגיע ולבקר את חלקת הקבר מתי שרק רוצים.

קבורת חיות מחמד הינו תהליך מאורגן שמטרתו של צביקה לזרוביץ הינה להעביר את תהליך הפרידה מהמשפחה והילדים בצורה חלקה ובמקצועיות, לעיתים מלווה הטיפול במציאת חית מחמד חדשה למשפחה ואימוצה המהיר מה שמוביל להחלמה מהירה בלב הילדים וגם המבוגרים שלעיתים נראה שלהם קשה לא פחות הפרידה מאותה חית מחמד אהובה שהיוותה נפש נוספת בבית. כפי שמכיר צביקה לזרוביץ את נפש החיות (הרבה ניסיון בסביבתן) כך מנסה הוא לקבל את משימת קבורת חית המחמד בהבנה ולהפחית מהמשפחות את הצער כמה שרק ניתן.

 

חילוצבי, יסייע לכם להפרד בכבוד מחיית המחמד שלכם
התקשרו:  054-5710953