עונת הייחום של החתולים

עונת הקיץ מגיע ואיתה רבות החתולות אשר מתחילות את עונת הייחום העונתית, לצערנו רבים מאותם חתולים צעירים שנולדים לתוך סביבה קשה של פחי זבל וסמטאות או רחובות סואנים אינם מגיעים לבגרות. בישראל קיימים אנשים רבים אשר תורמים לתופעה זו של ריבוי טבעי ע"י האכלת חתולי הרחוב ובכך מאפשרים לקבוצות שלמות של חתולים לחיות ברחוב ולהמשיך את חייהם בצורה זו או אחרת כאשר רבים מהם לעולם לא ימצאו בית חם וסביבה תומכת מלבד האכלה פה ושם של אותם אזרחים טובים.

לקראת עונת הייחום ובכלל על מנת להלחם בתופעת הריבוי הטבעי של חתולי הרחוב פנו למועצה המקומית או לווטרינר העירוני במקום בו אתם גרים ותוכלו לתאם סירוס או עיקור ללא תשלום וע"י כך לא רק תעשו מעשה טוב לחברה ולסביבה אלה תמנעו מהתרבות ללא בקרה של חתולים וחתולות שלהם אין עתיד ולעולם לא יגיעו לחיות בעולם אכזר זה.

לעיתים מסוכן עקב מחלות או הסכנה בקבלת שריטות במהלך תפיסתם של אותם חתולי רחוב ולכן ניתן לפנות לצביקה לזרוביץ מחברת חילוצבי אשר יגיע למקום וילכוד את החתול הצורה מהירה ומקצועית. אחרי עשור שנים ויותר בו נתפסו עשרות חתולים וחתולות ונלקחו לטיפול ווטרינרי זה או אחר כגון סירוס עיקור או לכל טיפול אחר שאליו נדרשת חית המחמד במידה וחיה בבית או חתול רחוב. לכידת חיות מחמד הינה המומחיות שלנו כמו גם הצלה וחילוץ של חית המחמד במקרים שונים עליהן נקלעות החיות.

רשמו לפניכם את הטלפון של לוכד חיות מוסמך ומקצועי מפני שלעולם אין לדעת מתי תתקלו בחיה במצוקה הדורשת התערבותו של לוכד מחלץ והצלה של חיות המחמד והבר בישראל.

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050  החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.