לכידת בע"ח בעונת הייחום – קיץ 2012

הקיץ קרב וחיות המחמד בבית מרגישות בהבדלי הטמפ' בחוץ ומגיבים בהתאם, חיות מחמד רבות בורחות מהבית מתוך רצון להשתחרר ולהרגיש את האוויר הנעים אחרי תקופה ארוכה בא נמצאו בשטח מצומצם בבית ליד מקור חום זה או אחר, חשוב לשם לב כי חיות המחמד שלנו אינן יוצאות מהבית ללא מחסום לפה במידה ומדובר בכלב גדול או תוקפני, רבים אינם חושבים שיש סיבה לאותו מחסום פה אך הדבר נדרש לפי החוק ולעיתים מונע אסון של ממש הן לכלבים שאינם מסוגלים לריב והן לשמירה על הסביבה כגון ילדים קטנים או סתם אנשים שאינם מתחברים לחיות מחמד בכלל ולכלבים בפרט.


עונת הייחום של הכלבים גם היא סיבה טובה לשמור על כלביכם קרוב לבית מכוון שלא משנה עד כמה קרוב ומחובר הכלב לבעליו כאשר יריח את הכלבה הוא מסוגל לבצע כל תעלול על מנת לברוח מהבית ולהגיע החוצה ולממש את בעלותו על אותה כלבה שרק ממתינה לו, גם בעלי הכלבה חייבים לשמור על בית סגור ולמנוע כל בריחה אפשרית, כמובן שהדבר נכון למי שעדין לא עיקר את הכלבה. זהו הפתרון האידיאלי למי שאינו מעוניין בגורים. לכידת הכלבה ומסירתה לווטרינר שיבצע את הניתוח הינה משימה שלעיתים נתקלת בקשיים ולכן מומלץ לפנות לאיש מקצוע כמו חילוצבי שמכיר את נפש החיות ויודע כיצד להתגבר על המכשולים וניסיונות הבריחה וההתחמקות.


אצל החתולים והחתולות העניין דומה כאשר הייחום משגע את בעלי הבית בעקבות היללות הבלתי פוסקות כמו גם החתולים המנסים לצאת מהבית בכל דרך אפשרית, עיקור וסירוס אצל חתולים הינו תהליך חשוב מאין כמוהו היות והריבוי הטבעי גורם למצוקה כך שרבים מהגורים מגיעים לרחוב ומשם לפחי הזבל...מצב זה הינו הדבר האחרון שנרצה שיקרה ולכן לכידת חתולות והבאתן לווטרינר נעשה באמצעים מיוחדים כאשר ההובלה מתבצעת באמבולנס חיות יעודי השומר על בטיחות בעלי החיים לאורך כל השלבים, מרגע הלכידה ועד החזרתה בריאה ושלמה לבעליה. סירוס חתולים משמש כפעולת מנע איכותית גם כן, סירוס החתול אינו פוגע בתפקודו ורק תורם לאיכות החיים שלכם כבעלים של אותם חתולים שכבר לא ייעלמו לשעות מהבית במקרה הטוב או שכבר לא יחזרו לעולם...


לסיכום: חשוב לשמור על חיות המחמד בכלל ובעונת הייחום בפרט. לקראת הקיץ חשוב לאוורר את מקום הרביצה של החיות, לנקות ולסדר מקור מים נקי ונגיש. מי שעדין מתלבט כדאי שיידע שעיקור או סירוס אינם פוגמים באיכות החיים של חיות המחמד ורק מוסיפה איכות חיים לכל הסובבים אותם.


חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו: 4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי, כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.


אם יש לכם שאלה או סיפור משעשע שתפו אותנו בפייסבוק, צביקה לזרוביץ מקצוען אמיתי בתחום ישמח לענות על השאלות או לתת לכם טיפים בגידול חיות המחמד.