קבורת חיות מחמד

מוות של חיית המחמד שלנו יכול להיות צפוי ( של מחלה ממושכת ו/או זקנה ). אך, גם יכול להתרחש ללא כל התראה מוקדמת ובפתאומיות ( תאונה /מחלה בהתפתחות מהירה וקטלנית). בכל מקרה ,ההתמודדות עם פטירתה של חיית המחמד האהובה, היא התמודדות קשה, כואבת ומלווה בדמעות דילמות ולבטים.


קבורת חיות מחמד היא דרך להתמודדות עם המוות של חיית המחמד האהובה. מות חיית המחמד עשוי להיות המפגש הראשון של ילדנו עם נושא המוות הכאוב. לדרך שבה נעזור לילדנו להתמודד עם המוות של חיית המחמד האהובה עליו יש משמעות וחשיבות רבה על צורת הראיה והסתכלות שלו על נושא המוות.


ניתן לומר כי בעלי החיים שלנו, שחיים לצידנו כבני בית ונמצאים איתנו בטוב וברע – ייזכו ממש כמו בן משפחה יקר לקבורה מכובדת ולמקום הנצחה. כל מי שחווה מוות של חיית מחמד יודע כי אחרי אובדן של בעל חיים התחושות הקשות נשארות זמן לא קצר. מקום שבו אפשר לבקר ולהניח מצבה עשוי להקל את הפרידה, במיוחד אם יש ילדים צעירים בתמונה. בנוסף, שירות האיסוף לבית הקברות יחסוך מכם את ההתעסקות הלא נעימה עם וסביב הגופה.


חילוצבי עוזר לכם להיפרד בצורה מכובדת ויפה מחיית המחמד שליוותה ואהבה אותכם. חילוצבי יעשה זאת עבורכם לפי חוקי התברואה בישראל במידה והינכם מעוניינים בקבורה סטנדרטית או בשריפה של החיה. קבורת חיית מחמד אצל חילוצבי מלווה מהפרט הראשון של הפינוי באמצעות אמבולנס חיות ועד לקבלת תעודת פטירה מסודרת מהרשות המקומית. צביקה לזרוביץ מלווה אותכם בגישה אכפתית והוא קשוב לרצונכם, הקבורה יכולה להתבצע באיסוף חיית המחמד מן או הבית או בהצטרפות בעלי הבית לטקס קבורה קצר ומכובד בו נפרדים ממנה. חילוצבי זמין 24 שעות לתהליך הקבורה, קבירת בע"ח הינו הליך שחייב להתבצע במהירות על מנת שלא יתפשטו מחלות זיהומיות. 


מוות של חיית המחמד המשפחתית היא אולי המאורע של מוות שאליו נחשפים ילדי המשפחה ולכן  קיים צורך בהתמודדות ראויה עם המוות של חיית המחמד. לכן, כדי לערוך את החלטות הקבורה בשיתוף ילדיכם, זכרו שחיית המחמד שלכם היא גם חיית המחמד שלהם ורצונם גם צריך להיחשב, על תפילו את הבחירות רק עליכם משום שהם "לא מספיק גדולים", גישה זו רק תחמיר את הפרידה הקשה שלהם מהחיה. העלו ביחד עם ילדכם את הזיכרונות הנעימים, המצחיקים והמאושרים שחוויתם עם חיית המחמד שלכם, כתיבת הזיכרונות והקראתם יגרמו לכם להרגיש שהכל מתחיל ומסתיים באהבה. הדליקו נר, שימו פרחים, כיתבו שיר, תנו לילדים לצייר ציור, כל אלו הם דרכים לשחרר את המועקה שבלב.


חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו: 4350390 - 050 החברה מספקת שירות אמין ומקצועי, כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.


אם יש לכם שאלה או דרך נוספת להתמודד עם הפרידה מחית המחמד שתפו אותנו בפייסבוק, צביקה לזרוביץ מקצוען אמיתי בתחום ישמח לענות על השאלות או לתת לכם טיפים בגידול חיות המחמד