הצלת בעלי חיים עניין של מקצוענים בלבד

לכידת חיות מחמד מזמן הפכה למקצוע לכל דבר והשימוש במכבי אש או בלכידה באופן עצמאי הפכה לתגובה מסוכנת לחית המחמד, איש מקצוע המכיר את אופן התנהגות חית המחמד וכיצד יש ללכוד את החיה. על מנת להציל או לחלץ, יש לתת לאיש מקצוע מיומן את העבודה וזאת שלא נסכן את חית המחמד באופן כזה שבמקום לחלץ ולהציל את חית המחמד נגרום לה לתגובת נגד והידרדרות המצב לנקודה שבא יכולת ההתערבות מינימאלית וללוכד החיות המקצועי כמעט ולא נשארו אפשרויות להצלת החיה.


כבר יותר מעשור פועל צביקה לזרוביץ בהצלה חילוץ ולכידה של חיות, רבים הסיפורים בהם ההתערבות של איש מקצוע היוותה גורם ההצלחה להצלת חית מחמד או חית בר. יכולת קבלת ההחלטות תחת לחץ וביצוע נכון של פעולות שבסיומן הצליח צביקה לזרוביץ ללכוד את החיה הפצועה או התקועה באופן שאינו מסכן את הסובבים אותה הן חלק מגורמי ההצלחה. מעניין לדעת כי ברגע שהבעלים של חיות המחמד התערבו לפני תחילת הטיפול המקצועי רק הקשתה על צביקה לזרוביץ ללכוד את החיה ולהחזירה בריאה ושלמה לבעליה.


רבים חושבים (בטעות) כי הצלה חילוץ או לכידה של בעלי חיים הינה משימה פשוטה ושאינה דורשת מיומנות גבוה אך לא כך הדבר, הכרת אופן המחשבה של החיה והניסיון הרב שיש להשקיע בכל "מבצע" של הצלה חילוץ או לכידה הינן נקודות קריטיות במהלך העבודה, שימוש מושכל בהתניות אוכל, כלים מקצועיים כגון מלכודות ועוד הינן חלק מעולמו של מציל החיות, אז בפעם הבאה שאתם נתקלים בחית בר פצועה או לכודה או שאבדה לכם חית המחמד פנו לצביקה לזרוביץ מחילוצבי ותקבלו שירות מקצועי אמין ויעיל.

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050

החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.