לכידת בע"ח – תוכים ובעלי כנף אחרים

ציפורים בכלל ותוכים בפרט תופסים מקום נכבד בדרוג של בע"ח ההופכים לבני בית אצל רבים מאזרחי ישראל, לכידת בע"ח בכלל ובעלי כנף בפרט הינה מומחיות אשר שמורה למעטים ויש להתכונן היטב לצורך המשימה של לכידת בע"ח כך שלא נגרום לפגיעה של בע"ח או לסיכונה כך שלעולם כבר לא נצליח להחזיר את בעל הכנף לידי בעליו שלרב מודאג ולחוץ ברמה כזו שמסכנת את התהליך ומקשה על לכידת בע"ח או התוכי.

ישנם בסביבות 300 מינים תוכים שונים אשר רובם יודעים לחקות את קולות הסביבה בזכות תיבת תהודה מיוחדת והמפורסם בהם הוא תוכי ג'אקו, תכונה זו הפכה את התוכי לחית מחמד רצויה ורבים בישראל מחזיקים תוכי בביתם. מעניין לדעת שגם האינטליגנציה של התוכי הינה גבוה במיוחד כפי שהוכח במחקר שנערך בארה"ב, התוכי יודע לבקש מקלחת או מזון וגם למצוא אותו מתוך מבוך. הטיפול בתוכי דורש סבלנות והבנה כמו גם כמובן אפשרות להחזיק כלוב המתאים לגודלו של בעל הכנף.

לכידת בע"ח בכלל ולכידת תוכי בפרט חייבת להתבצע ע"י איש מקצוע מיומן אשר מכיר את אופן המחשבה הבסיסי של בע"ח ויודע כיצד לפתות אותו על מנת שיחזור אל הכלוב או לתפוס אותו בידיים ממש. ישנם מצבים בהם נתקל צביקה לזרוביץ בבעלי כנף פצועים אשר אבדה להם הדרך והיכולת תעופה שלהם מוגבלת כגון תנשמת שנמצאה אך בזכות סבלנות וידע מקצועי הצליח ללכוד את בע"ח ולטפל בו עד למצב של החזרתה של החיה לטבע מקומם הטבעי של כל החיות הציפורים והתוכאים כמובן.

 

רישמו לפניכם עכשיו את המספר כך שיהיה זמין בדיוק מתי שתזדקקו לו

צביקה מקבל פניות 24 שעות ביממה.


התקשרו עכשיו:  050-4350390