לוכד חיות מחמד – צביקה לזרוביץ

לוכד חיות מחמד בכלל וחיות החיות בטבע בפרט מהווה אתגר מקצועי כל פעם מחדש, לכידת חיות מחמד עלולה להסתיים בפגיעה של החיה ולכן יש לשם לב לכל הפרטים הקטנים על מנת שהטיפול יעשה מהיר ויעיל ללא סיכון של בע"ח. "כל חיה הינה עולם שלם של התנהגות וכל חיה מתנהגת אחרת בזמן הלכידה, ישנם חתולים שחוששים מבני אדם וישנם חתולים שיבוא במהרה ללוכד החתולים רק בזכות השמעת שמה של החיה או הוצאת פריט מזון", אומר צביקה לזרוביץ מנהל חברת חילוצבי המתעסקת בהצלה, חילוץ ולכידה של בעלי חיים.

לכל חיה יש את האופי המיוחד לה וכאשר יש לגשת אליה צריך לדעת הרבה פרטים על מנת שלא להגיע למצבים בהם נסכן את החיה או נגרום להתרחבות פציעה קיימת, רבים הם המקרים בהם נתקל צביקה לזרוביץ בלכידת חית מחמד אחרי שעברו אסון כלשהו, רק לאחרונה השתתף חילוצבי בלכידת חיות שגרו ביערות הכרמל ובבית אורן תוך כדאי השריפה הגדולה שהתרחשה לפני זמן קצר, "הלכידה היוותה את החלק הקל יחסית אך המראות של הנוף הפחמי והרמץ באוויר היו קשות".

לוכד חיות מקצועי לומד את תנאי שטח העבודה כמו גם לומד כל הזמן על החיות עם באמצעות וטרינרים או ע"י ספרים למרות שבדר"כ פועל צביקה לזרוביץ מתוך ידע שהצטבר עם השנים בעבודתו בתחום. כיום אין בישראל מגוון רחב של מצילי חיות המתעסקים אך ורק עם חיות ביום יום ולכן כאשר אתם נתקלים בחיה במצוקה או שאבד לכם החתול, טוב תעשו עם תצרו קשר עם חברת חילוצבי, צביקה לזרוביץ ידע להנחות אתכם ואף יגיע למקום במידה ויתבקש.

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  054-5710953

החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.