מציאת חיית מחמד והצלתה

התקשרו לאיתור חיית המחמד: צביקה  4350390 - 050

 לאן נעלמות חיות הבית

 

רבים המקרים בהם חיית המחמד שלכם חומקת מהבית ונעלמת, התחושה הראשונית הינה של אובדן חבר יקר ותסכול על כך שהחתול, כלב או כל חיית מחמד אחרת מלבד דגי הזהב שבאקווריום נעלמה ועכשיו לך תמצא אותה, לפתע נשמעת יללת חתול מכיוון הגג ואיך שאתם מרימים את הראש החוצה אתם מגלים כי החתול נמצא על הגג בפינה מאד מסוכנת...מציאת חיית המחמד או חילוצה ממקומם מחבואם הינם מקצוע לכל דבר.

 

זמן ומרחב במציאת חיית המחמד

 

ביום יום עובד חילוצבי עם מגוון רחב של פעילויות הקשורות במציאת וחילוץ חיית מחמד והצלתן ממקומות צרים שאין מושג כיצד הצליחה חית המחמד להיכנס פנימה לאותו מקום צר, גבוה ומסוכן. הטיפול הנכון שיש לבצע במהירות ובזריזות תלוי בהרבה גורמים משתנים והניסיון שיש במציאת חית המחמד וחילוצה ללא פגע הינה מומחיותו של חילוצבי, יש לבצע את הפעילות מוקדם ככל שניתן על מנת לא לאפשר לחיה להתרחק ולברוח למקום רחוק ולהסתכן באיבוד חיית המחמד לתמיד.

 

הסיכונים בזמן איבוד חיית המחמד

 

אין חכם כבעל ניסיון יחד עם זאת יש לשמור על ערנות ולמידה מחדש של מצבים ולכן ראש פתוח ומחשבה מחוץ לקופסה הינה אחד הדברים החשובים אליהם שם לב חילוצבי כאשר צביקה מגיע לאזור/ שטח חיית המחמד הנעלמת או הזקוקה לחילוץ פועל חילוצבי במהירות כך שהמצב לא ידרדר ונסכן את החיה שתברח למקום גבוה יותר או מסוכן כגון חצית כביש סואן.

רבים חושבים שזו אינה בעיה גדולה לחלץ או ללכוד את חיית המחמד אך רבים המקרים שבהם הסיכון האישי שלוקחים הבעלים של חיית המחמד כגון טיפוס לגובה או ריצה לתוך כביש סואן בעקבות חיית המחמד רק מחמיר את המצב, מצב זה אינו רצוי ולכן יש להקדים תרופה למכה ולהתקשר מיידית לחילוצבי שיגיע למקום במהירות וינסה להחזיר את חיית המחמד לבעליה בזריזות וללא סיכונים מיותרים.


 

רישמו במקום נגיש את הטלפון:  050-4350390

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה