הצלה חילוץ ולכידת בעלי חיים זאת אומנות

הצלת בעלי חיים נותנת המון סיפוק פותח בדבריו צביקה לזרוביץ מומחה להצלה חילוץ ולכידה של חיות מחמד וחיות בר, חברת חילוצבי שבבעלותו פועלת כבר מעל עשור שנים בכל הקשור לבעלי חיים. כפועל יוצא של פעילות ההצלה החילוץ והלכידה של חיות המחמד פותר צביקה לזרוביץ בעיות שונות, מציל חיות הנמצאות במצוקה אמיתית כך שללא התערבותו קרוב לודאי שהחיה הייתה מוצאת את מותה הבלתי נעים.

במהלך השנים פגש צביקה לזרוביץ בעבודתו כמציל מחלץ ולוכד בעלי חיים מגוון רחב של לקוחות, מפתיע אך רבים מתקשרים בנוגע לחיות בר בשטח שנתפסו בגדר תיל או למצוקה אחרת כמו גם מתקשרים לעזרה בלכידת חתול או לכידת כלב אשר ברחו מבעליהם בעקבות חתולה מיוחמת או כלבה מיוחמת, מדהים לגלות עד כמה בעלי החיות נתונים בדאגה וחשש לחית המחמד כמו שהייתה חלק בלתי נפרד מהמשפחה וצביקה לזרוביץ רואה זאת באור חיובי לגמרי.

השפעת הבעלים של חיות המחמד על עבודת ההצלה חילוץ או לכידה של בעל החיים הינה קריטית להצלחת העבודה, לא להציק לחתול שתקוע על גג בית כגון השמעת קולות, השלכת חפצים או מזון לרב לא עוזרות כלל לפעילות של הצלה חילוץ או לכידה של בעל החיים, מאידך אין טעם להישאר שאננים והצלחת הטיפול של צביקה לזרוביץ תלויה במהירות בא הוא מגיע לשטח ומתחיל את הפעילות של הצלת החיה.

חילוצבי, יסייע לכם, התקשרו עכשיו:  4350390 - 050

החברה מספקת שירות אמין ומקצועי,  כל השירותים זמינים במשך