הצלת חיות כדרך ארץ

ישנם הרבה אנשים אשר להם חיות מחמד שונות כגון חמוסים, ארנבים, חתולים וחיות נוספות כל אחת מחיות המחמד מקבלת את הטיפול המתאים לה באופן פרטי ולרב משתנה מבית גידול אחד לאחר, הסיבות הינן מרובות וכוללות מגוון רחב של אפשרויות, חנויות לממכר מוצרים לטובת חיות המחמד צצו בשוק הישראלי בשנים האחרונות במקומות שונים בארץ ולא רק במרכז.

תרבות חיות המחמד קיימות כבר שנים רבות, בישראל בשנים האחרונות התפתחה מאד תרבות הטיפול בחתולי רחוב ואנשים רבים מצטרפים למאבק של ניסויים בבעלי חיים בעולם בכלל ובישראל בפרט. צביקה לזרוביץ פועל כבר מעל עשור לטיפוח וגידול נכון של חיות מחמד תוך כדאי עבודתו כמציל מחלץ ולוכד חיות מחמד ובר, הפעילות מתפרשת על כל פני הארץ כאשר חילוצבי ביחד עם האמבולנס הייעודי לחיות נוסע בישראל ומטפל בכל קריאה או בקשה של הציבור בנוגע למשימותיו המרובות.

מפתיע לגלות כי בישראל הציבור חש ורגיש לנושאים הקשורים לבעלי חיים, אלו אשר בטבע חופשיים לעצמן אך לעיתים מסתבכים עם השטח העירוני זאת אומרת מגיעים לכבישים ראשיים, נלכדים ברשות תיל שפרוסים על הדרך או שקיבלו מחלה סביבתית מאיזו שהיא סיבה כגון שתייה ממים לא טובים, או חיות הבית שלהן יש בעיות רבות אחרות. חילוצבי החברה שהקים צביקה לזרוביץ מטפלת בכל אותן בעיות הקשורות לחיות הבר והן לבעיות של חיות הבית כגון בריחה או לכידה של חתול לטובת הסעה לוטרינר. טוב לדעת כי אנשים טובים ברחבי הארץ מתקשרים ומדווחים על חיות בר הנמצאות במצוקה, הפעילות לא מסתיימת בהצלה וחילוץ בלבד אלה מטפל בבעל החיים בנאמנות ובמסירות (לעיתים בשת"פ עם וטרינרים) עד להחזרתה לטבע או לבעלים חדשים.

רישמו במקום נגיש את הטלפון של חילוצבי:  050-4350390

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה