חילוצבי - לוכד חתולים מקצועי

חילוצבי מומחיים לחילוץ תפיסה ולכידת החתולים האהובים.

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה

 לכידת בע"ח התקשרו עכשיו:  050-4350390


בהתחלה הייתי מודאג, לא מצאתי את נורית החתולה שלנו כבר כמה שעות ולא ידעתי האם זהו זה הפעם נעלמה החתולה ולא יהיה מי שירבוץ לידי וישמיע קולות מצחיקים של נהימת אריה קטן או שיתפוס לי בשרוול ועם כפות הרגלים החמודות ינסה לתפוס אותי ולקחת את כל תשומת הלב, חששתי למרות שזו לא הפעם הראשונה שנורית החתולה נעלמת.


החיפושים אחרי החתולה האבודה התחילו בבית, אני ושני ילדי סרקנו את הבית מהגג למטה, כמו גם אשתי שיצאה לגינה והתחילה בהשמעת קולות מצחיקים כאילו נורית החתולה שלנו מדברת איתה בשפה לא ידועה, כל הסיפור לא לקח יותר מחצי שעה ודאגות התחילו להופיע בתת המודע, אנחנו מגדלים את החתולה נורית מגיל חודשיים והילדים נקשרו אליה בצורה יוצאת דופן שלא לדבר על אישתי שחושבת שחוץ ממני כמובן זאת הנפש התאומה שלה. לקראת חשכה יצאנו כל בני הבית לרחוב והחלנו לשאול עוברים ושבים ואת שכנינו האם ראו או מצאו את נורית, היום היא כבר בת 4 וזאת לא הפעם הראשונה שהיא נעלמת וידענו תמיד שאנו מחזיקים אותה בבית פתוח שהדלתות תמיד פתוחות וכמה שנורית אוהבת לצאת לגינה ולשחק עם עצמה בדשא.


הילדים התחילו לבכות והלחץ גדל ולכן הבן הבכור סתיו נפרד מאיתנו והלך לשבת קצת ולחפש לוכד חתולים מישהו מקצועי שיבוא וימצא את נורית החתולה שלנו, בכל מקרה, סתיו מצא את הטלפון של צביקה מחילוצבי וללא בזבוז זמן מסר לי את הנייד כאשר חילוצבי כבר על הקו מברר היכן אנו גרים וכמה זמן עבר מאז העלמות של נורית החתולה, צביקה הרגיע את סתיו ואותי ואמר שהוא מגיע תוך זמן קצר. מהרגע שחילוצבי הגיע הטיפול הפך למשהו יוצא דופן, בצורה מקצועית הרגיעה חילוצבי את בני הבית כולל אותי כמובן ואחרי כמה דקות יצא החוצה לרחוב, סיפרנו לו שהחתולה מתנהגת מוזר בימים האחרונים מה שכולל יללות, חיכוך מתמיד של פרוותה על רהיטי הבית וגם עלינו, צביקה מחילוצבי הסביר שזו התנהגות רגילה וכנראה שהחתולה מיוחמת...


יצאנו לרחוב כאשר לפתע שמענו יללות רמות מהחצר של טובה לה יש חתול פרסי לבן נחמד, רצנו והגענו לחצר ממש אחרי כמה שניות, מייד זיהיתי את נורית מעל עדן החלון הפונה לחצר, חילוצבי ביקש ממני לעצור במקום וניגש בעצמו לחתולה, אחרי פחות מחמש דקות חזר צביקה עם נורית בזרועותיו, ידעתי שטוב עשה בני שיצר קשר עם איש מקצוע שלא רק הרגיע את המצב אלה גם הצליח ללכוד את החתולה במהירות.


בדרך חזרה הסביר לי צביקה שכדאי לעקר את נורית החתולה החמודה והסוררת וזאת על מנת למנוע מצבים דומים כמו גם במידה ואין ברצוננו לגדל חתלתולים נוספים זה הפתרון היעיל והבריא וכמובן לטובת החתולה. הגענו הביתה ואין לתאר את שימחת הילדים, המחיר של חילוצבי היה שווה כל שקל חדש וכאשר נפרדנו מעל פניו הרגשתי מעודד כי לא רק שהבנתי מדוע ברחה נורית אלה קיבלתי שירות ממקצוען אמיתי שלכד את החתולה והכל הודות לבני שגולש באינטרנט שעות נוספות.


המלצתי לכם רשמו את הטלפון של צביקה מחילוצבי מפני שאינכם יודעים מתי תצטרכו איש מקצוע ללכידת חיות והצלת שלום בית שיודע את העבודה ונותן הרגשה טובה לסובבים אותו למרות כל הלחץ שהיינו בו.

התקשרו עכשיו:  050-4350390

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה