הכלב ידידו הטוב של האדם

חילוצבי מומחיים לחילוץ תפיסה ולכידת הכלבים האהובים.

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה

 לכידת בע"ח התקשרו עכשיו:  050-4350390


הכלב ברח, מה עושים? בדרך כלל הוא חוזר אחרי כמה שעות כולו חבול ומלא טינופת – חמוד כזה, אך הפעם זה כבר יומיים ואין סימן חיים, גם השכנים לא יודעים דבר והילדים כבר קצת מודאגים...כל בעלים של חיית מחמד מכיר את הסיטואציה אך בעולמנו הרצוף סיכונים החזרתו של הכלב הינה דבר שמובן מעליו, חילוצבי נתקל כבר במקרים נדירים בהם הכלב רץ לו אחרי כלבה מיוחמת ולעולם כבר לא שב אל ביתו.


רבים טועים וחושבים שהכלב כידידו הטוב של האדם מכיר את השכונה ואת הרחוב בא הוא גר בצורה מפורשת, אך לא כך הדבר ויש להשגיח על הכלב מייד עם צאתו מהבית ועד לחזרתכם מהסיבוב הקבוע, ישנם היום בעיר המודרנית אין ספור גירויים לכלב/ה ובמיוחד יש להיזהר מפני ריבוי המכוניות שמסכנות את הכלב ומקשות על תפיסתו ולכן יש להתקין לו את צ'יפ הזיהוי.


לכידת כלבים בדר"כ מלווה באיסוף מידע מוקדם שבו צביקה לזרוביץ אוסף את פיסות המידע הקונקרטי לאיבודו של בכלב/ה ומה התרחש עד הרגע שבו נקרא לשטח, ישנם כלבים שיחזרו אחרי שחילוצבי ימצא אותם ובשיטות של מומחה לענייני חיות כגון שיטת החיזוק החיובי מצליח ללכוד את החיה ללא סיכון, חשוב לדעת שאין להתערב בתהליך העבודה של חילוצבי בכל מהלך הלכידה ועדיף גם שלא תנסו את שיטתו על מנת שלא לגרור את החיה למצב של סיכון עצמי או לעייפו ע"י קבלת מזון בזריקה על ידכם. צביקה יסביר לכם את שיטת עבודתו ומהם הדרכים שבאמצעותם הוא לוכד כלב פודל קטנטן ועד דוברמן משתולל המסכן את עצמו ואת הסובבים אותו.

צביקה מקבל פניות 24 שעות ביממה.

חילוצבי מומחיים לחילוץ תפיסה ולכידת החתולים האהובים.

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה

 לכידת בע"ח התקשרו עכשיו:  050-4350390