מזון לחיות – בחירה ממגוון אפשרויות

חילוצבי מומחיים לחילוץ תפיסה ולכידת החתולים האהובים.

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה

 לכידת בע"ח התקשרו עכשיו:  050-4350390

לפנק את חיית המחמד הינה אחד הדברים שאנו עושים ביום יום וחשוב לעשות כן היות וזוהי האחריות שאנו לוקחים על עצמנו כאשר אנו מטפלים בבע"ח כלב חתול או תוכי לדוגמא. בתחום האילוף ישנם הרבה אביזרי עזר שניתן להשתמש בהם לטובת חיית המחמד כגון רצועות משוכללות ומחסומי פה מסוגים שונים, כמו גם בתקופת החורף הקרובה יש אפשרות להלביש את בע"ח בלבוש הולם על מנת שלא יתקרר.

לעיתים במהלך העבודה של לכידת חיות נתקלים בתופעות של חוסר אכפתיות של בעלי החיים למצבן הכללי של החיה לדוגמא כלב שנשאר קשור כל היום והלילה ברצועה קצרה וחונקת שאינה מתאימה כלל לכלב ללא מלונה או מצע אחר על מנת שלכלב/ה חתול/ה יהיה יותר נח ונעים, חיה כזו תהפוך לאגרסיבית יותר וקשה לחיים משותפים עם בני האדם להם היא שייכת.


כמו בני אדם גם לכלבים וחתולים יש רצון עז לאכול וניתן לבחור ממגוון רחב של אפשרויות, המזון חייב להתאים לגיל החיה ולמידותיו, ישנם סוגי מזון שונים ולעיתים יש לברר מה המזון המיטבי, ישנו מגוון רחב של מזון לכלבים או מזון לחתולים, לעיתים יש להחליף בין מספר סוגי מזון עד שחיית המחמד בוחרת לה את הסוג המועדף עליה במיוחד, כמו גם תורם להתפתחותה הנכונה, שיני בעלי החיים משתנות ובזמן שהן נולדות ועד לגיל שנה הינן בעלות שיניים רכות והמעבר לאוכל יבש עם בכלל צריך להיות מלווה בבקרה שלנו, בעליהם של חית המחמד.

חילוצבי מומחיים לחילוץ תפיסה ולכידת החתולים האהובים.

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה

 לכידת בע"ח התקשרו עכשיו:  050-4350390