סירוס ועיקור חתולים

חילוצבי מומחיים לחילוץ תפיסה ולכידת החתולים האהובים.

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה

 לכידת בע"ח התקשרו עכשיו:  050-4350390

 

מהו ייחום חתולים ?

כמו רב היונקים גם לחתולים יש תקופת ייחום אשר בא היא מסוגלת להיכנס להריון, ולהמליט חתולים או חתולות, בתקופה זו החתולה משנה את התנהגותה, היא מראה סימני התפנקות הכוללים גלגול על הרצפה וחיכוך בעצמים שונים על מנת למרוח את הפרשת הריח ההורמונאלי אשר נועד למשוך את הזכרים, לצד יללות מרובות ורמות שתפקידן בעצם "הודעה" לזכרים שהיא מיוחמת.

 

הבעיות שעולות בתקופת הייחום !

תקופה זו מלווה כצפוי בהרבה בריחות מהבית מצב שאינו רצוי הן מהבחינה של ריבוי טבעי של חתולי רחוב שאין מי שיטפל בהם וגורמים למפגע תברואתי ואכזריות לחתולים הקטנים שנולדים ברחוב והן למשפחות שמודאגות עקב העלמות החתול ומודאגים שלא ימצא את דרכו בחזרה. ישנה תופעה נוספת והיא הצטברות של חתולים סביב הבית בו נמצאת החתולה המיוחמת והרעש מפריע כמו גם ההתעללות החתולה שאינה יכולה לצאת.

 

סירוס ועיקור הפתרון המושלם.

הפתרון המומלץ לבעיה זו הינה עיקור וסירוס של החתולים, מחקרים הראו שאצל הנקבות עיקור לפני הייחום הראשון מקטין את אחוז המקרים של גידולי העטין (סרטן השד) בלמעלה מ-90%, וכמו כן מוריד את מקרי דלקות הרחם וגידולים ברחם ובשחלות לאפס. סירוס הזכרים נועד למנוע מהם לרדוף אחר חתולות מיוחמות מה שמשאיר את החתול בבית ולא להסתכן בדריסה או פגיעה אחרת בזמן שהוא נמצא ברחוב.


זוהי התקופה שחילוצבי עובד שעות נוספות במטרה ללכוד את החתול / חתולה ומעבירם לוטרינר מקצועי על מנת שיעברו את הטיפול הנחוץ, ברשות צביקה אמבולנס חיות ושיטות לכידה מקצועיות שאינן גורמות לסבל את חית המחמד והטיפול נעשה בזריזות ביעילות.

 

התקשרו עכשיו:  050-4350390

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה