פתרון בעיות התנהגות אצל חית מחמד.

פתרון בעיות התנהגות אצל חית מחמד.

כל אחד מאיתנו מרגיש לעיתים מאוים ע"י הכלב שבשכונה עם בילדות או בגיל מבוגר יותר אותם פחדים נעלמים והיכולת לשלוט במצב הינה אפשרית, לעיתים כמגדלים של כלבים אנו נתקלים בכלב או כלבה אשר גם אחרי אילוף וגם אחרי לימוד עצמי בבית ע"י בעליו ממשיך להתנהג בתוקפנות או שאינו מצליח לשמור את צרכיו למחוץ לבית. ישנם כלבים שהורסים את הבית פשוטו כמשמעו או לא מאפשרים לעבור ארוחת ערב ללא הסתערות של הכלב על השולחן.

לכל אותם בעיות התנהגות שחשבתן שכבר אין מה לעשות איתן, חילוצבי ינסה להוכיח לכם ההיפך, זאת אומרת שבשילוב מאלפים מקצועיים יגיע אליכם חילוצבי ילכוד את החיה "הסוררת" ובעזרת אמבולנס החיות ייקח אותה לפנסיון או למאלף לכמה שעות על מנת להתחיל בחינוך מחדש ולנסות לטפל בבעיה שמציקה במיוחד.

חילוצבי עם מעל עשור שנים בתחום יודע לזהות את הנקודות הכואבות בטיפול בחית המחמד וכך מצליח לטפל באותן בעיות ביעילות, המטרה כמובן להפטר מאותם התנהגויות בלתי רצויות אצל בע"ח שאתם כל כך אוהבים, ולכן לעיתים נדרש יותר מפגישה אחת עם הכלב/ה על מנת לטפל בהתנהגות אך אל חשש חילוצבי יהיה שם עבורכם לאיסוף והחזרה כל זאת במחירים מפתיעים.

ישנם סוגים שונים של אילוף, כאלו שדוגלים בשיטת הענישה החמורה ויש כאלו שבעזרת חיזוקים חיוביים שניהם מצליחים להגיע להתנהגות הרצויה, אין לדעת מהן הדרכים הטובות יותר ולכל בעל חיים יש את הנקודות הספציפיות שמשפיעות עליו, החשוב מכל היא הידיעה כי החית מחמד שלכם נמצאת בידיים טובות שלא יתנו לאף אחד לפגוע חלילה בחיה אלה שמרגע שערבתם בטיפול את חילוצבי תקבלו את הכלב/ה בגרסה משופרת.

רישמו במקום נגיש את הטלפון:  050-4350390

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה