קבורת חיות מחמד

התקשרו עכשיו:  054-5710953

קבורת חיות מחמד כחלק מהחיים


רובינו חיים בליווי חיית מחמד אחת לעיתים אף שתיים במהלך חיינו, יש הטוענים ששנה של אדם שווה לשבע שנים של כלב, זאת אומרת שהילדים הגדלים עם חיית המחמד לעיתים נאלצים להיפרד ממנה עוד בצעירותם וגם ללא קשר לגיל כל פרידה מהחתול, כלב או התוכי שחי איתכם שנים באותו בית והופך לחלק בלתי נפרד מחייכם הינה חוויה לא נעימה ומלווה בצער.

 

חילוצבי – ארגון לוויות חיות מחמד


בסופו של יום כולנו מבינים שיש להיפרד מחיית המחמד בצורה זו או אחרת ולכן חילוצבי יעשה זאת עבורכם לפי חוקי התברואה בישראל במידה והינכם מעוניינים בקבורה סטנדרטית או בשריפה של החיה אופנה שמקובלת היום יותר ויותר ורבים פונים לחילוצבי לאפשרות זאת כך שניתן היום להיפרד בצורה מכובדת ויפה בקבורת חית המחמד ללא התעללות מיותרת בנפשי בעלי הבית ובגישה אכפתית  בהתאם לרצונכם.

 

קבורת חיית מחמד נהלים והנחיות


קבורת חיית מחמד אצל חילוצבי מלווה מהפרט הראשון של הפינוי באמצעות אמבולנס חיות ועד לקבלת תעודת פטירה מסודרת מהרשות המקומית. הפרידה מהחיה האהובה אליכם יכולה להתבצע בבית כאשר חילוצבי אוסף את החיה או בהצטרפות בעלי הבית לטקס קצר ומכובד בו נפרדים מחית המחמד ומאפשרים את קבורתה במהירות על מנת שלא יתפשטו מחלות זיהומיות כלשהן, לעיתים נדרש תהליך של קבורת בע"ח במיידי ולכן חילוצבי זמין 24 שעות לכל תהליך קבורה של חיית המחמד.

 

התקשרו עכשיו:  054-5710953

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה