לכידתו של כלבנו חץ

אני זוכר עוד בהיותי ילד, מנדנד לאבי כי אני רוצה כלב. לא סתם כלב רציתי אלא רועה גרמני כמו הכלבה לאסי בטלביזיה, להפתעתי ביום הולדתי ה – 9 קיבלתי את המתנה היפה ביותר, ניחשתם נכונה קיבלתי חית מחמד, גור קטן עם כתם לבן חום על הגב, קראתי לו חץ והוא נהפך בין רגע לחבר ואח חדש במשפחה. חץ מילא את חיי בפעילות שהפכה שגרתית עם השנים, להוציא את הכלב לטיול בשכונה, לוודא שיש לו מים, להכין לקראת הקיץ חומרי הדברה כנגד טפילים או קולר מדביר ועוד...היום כאשר אני חושב על כל הזמן הזה שבילינו ביחד, חץ ואני אני יודע כי הוא הקנה לי תכונות של אחריות ומחשבה קדימה כמו גם אהבת הזולת ונתינה.
 
גידול של חית מחמד בעולמנו הינה מותרות של מי שגר בבית פרטי או בדירה גדולה כמו גם יכולת כלכלית מסוימת, הטיפול המיטבי בחית המחמד כולל עיקור או סירוס לחתולים, ועיקור לכלבות. חץ כלבי האהוב ברח לא פעם להזדווג עם הכלבות בשכונה, פעם אחת אף הצליח להכניס להריון כלבה רועה גרמנית גזעית. הגורים נמסרו לחברינו הטובים כולם גרים בבתים צמודי קרקע עם חצר גדולה. ידענו כי חיות מחמד זקוקות למרחבים ולכן שמחנו כאשר נפגשנו עם החברים וראינו כיצד הכלבים גדלים והופכים לחלק בלתי נפרד מחיינו, כל ארוחת יום שישי היינו דואגים שהעצמות (לא כולל עוף שעלולות לקרוע את גרון חית המחמד) יגיעו אל חץ כלבנו הנאמן.
 
חץ אהב יותר מכל לרוץ לים ולהתלכלך בחול, זכור לי היטב המקרה שבו חץ נעלם אחרי שאיבדנו אותו בחוף הים, הייתי מודאג ואובד עצות וללא התערבותו של צביקה לזרוביץ מחילוצבי קרוב לוודאי שהיינו מאבדים את כלבנו חץ לעולמים. קריאה ללוכד חיות מחמד משאירה אותך קצת בלתי מוכן, מה התפקיד כולל? כיצד בכלל מצליחים ללכוד חית מחמד? על מנת שלא להאריך יתר על המידה, נספר כי הטיפול היה מדהים, אחרי שיחה איתנו בני המשפחה של הכלב חץ, התחיל צביקה בחיפוש.
 
לא פחות ממספר שעות ( לי זה נראה כמו נצח) חזר חילוצבי ביחד עם חץ, כולו מטונף ומלא חול, ידעתי כי אני בר מזל מפני שלא אמרתי נואש והקריאה למציל מחלץ ולוכד חיות כמו צביקה לזרוביץ הייתי ההחלטה הנכונה, הבנת חית המחמד מובילה ללכידה של בע"ח, למזלנו לא גנבו את חץ ויכולת הבנת המצב והתגובה המהירה של בעל מקצוע הביא לסוף טוב. בקיץ הזה אני ממליץ לכולכם, תמיד ללכת עם חגורה קשורה לחית המחמד כמו גם מחסום לבעלי כלבים גדולים יותר כאשר אתם יוצאים מהבית, לתת הרבה מים ולהכין מקום מנוחה מוצל.
 
 
יש לכם סיפור שאתם רוצים לשתף אותנו? כנסו לפייסבוק והצטרפו למשפחת אוהבי חיות בכלל וחיות מחמד בפרט.
 
אם אתם נתקלים בבע"ח הזקוק להצלה וטיפול צרו קשר עם צביקה לזרוביץ מחילוצבי.
רישמו לפניכם עכשיו את המספר כך שיהיה זמין בדיוק מתי שתזדקקו לו

התקשרו עכשיו:  050-4350390 050-4350390