חילוצבי – קבורת בע"ח

חילוצבי, יסייע לכם להפרד בכבוד מחיית המחמד שלכם

התקשרו:  054-5710953

 

כל אחד צריך בסוף למות וראיה אירונית זו נכונה גם לבע"ח, קבורת בע"ח, קבורת חתולים, קבורת כלבים הינה תרחיש של בעל חיית מחמד מכיר ויודע אלה אם זאת לו החית מחמד הראשונה אך לרב אנו נתקלים בתהליך זה בחיי ההתבגרות שלנו עם לא לפני. קבורת בע"ח ובמיוחד קבורת חתולים או קבורת כלבים הינה תופעה שאם השנים צומחת בהדרגתיות אך בעקביות כך שבעליהם של חיות המחמד מעוניינים בקבורה של בע"ח בצורה מסודרת והגונה.

קבורת חית מחמד אינה תהליך פשוט הפרידה מהחיה כולל לעיתים הרגשות עצובות כי רבים כבני אדם נקשרים לחיית המחמד ואיננו רוצים להיפרד מהם ממש כמו מבני אדם, אך בע"ח חיים פחות מאיתנו בני האנוש ולכן המוות שלהם אינו צפוי אך לצערנו כמו תמיד לא ניתן להתכונן אליו מראש והפרידה והחלל הריק שנוצר משפיע על כולנו.

קבורת חתול או קבורת כלב ע"י איש מקצוע כמו צביקה לזרוביץ מחילוצבי יכולה להקל ואפילו במעט את תהליך הפרידה מחיית המחמד, הרשויות קבעו חוקים באשר לקבורת בעלי החיים ואנו מקפידים לשמור על כללים אלו על מנת שלא נגרום לנזק סביבתי כגון זיהום מי תהום או פגיעה בטבע, חילוצבי אף יגיע עם רכב יעודי – אמבולנס חיות לקחת את הכלב/ה או החתול/ה לקבורה מסודרת והגונה.

 

חילוצבי, יסייע לכם להפרד בכבוד מחיית המחמד שלכם

התקשרו:  4350390 - 050