קבורת חתולים.

חילוצבי הינה חברה המספקת שירותים מלאים לקבורת חתולים.

 

חילוצבי, יסייע לכם להפרד בכבוד מחיית המחמד שלכם

התקשרו:  054-5710953

 

מידע שימושי על קבורת חתולים

 

בין החתול לבעליו נוצר קשר מיוחד. החתול ממלא את חיי בעליו בשמחה רבה. החתול חית מחמד נמרצת ואהובה שלעולם לא תסרב למשחק או השתובבות עם בעליה ומעניקה אושר רב לבעליה ולכן הפרידה עלולה להיות קשה מנשוא.

את הקשר המיוחד בין אדם לחתולו קשה לתאר במילים, מחקרים פסיכולוגים מראים שתחושת האובדן אותה חש אדם המאבד את חתולו זהה כמעט לחלוטין לתחושת האובדן אותה מרגיש אדם שאיבד חבר אנושי. אז מה עושים כאשר מגיע הזמן להיפרד? הצער והכאב הרב הקשור לקבורת חתולים אינו דבר קל כלל וכלל ובנוסף נדרשות פעולות רבות לשם קבירת החתול האהוב. חברת חילוצבי דואגת לשירותי הקבורה בשבילכם.

חברת חילוצבי הנה למענכם ולמען חיית המחמד האהובה ותפקידה להקל במידה רבה על תהליך קבורת החתול. ניתן ליצור קשר עם החברה בטלפון החירום המופיע.

לחברת חילוצבי רכב אמבולנס מיוחד לחיות מחמד. אנו נדאג לאיסוף ולקבורת החתול האהוב כאשר כל הפעולות הקשורות לכך יתבצעו על ידי חילוצבי. רכב האמבולנס המיוחד לחיות משמש להובלת החתול האהוב מביתכם או ממקום עבודתו של הווטרינר. מכיוון שחברת חילוצבי, כשמה כן היא, חברה לחילוץ והצלת חיות מחמד - האנשים העובדים אצלנו הם בעלי יחס חם, אנושי ואוהב במיוחד כלפי חתולים וחיות מכל הסוגים. מאחר ועבודתנו כרוכה בהצלת חיות, אנו מכירים גם את נושא הכאוב של קבורתם. יחס חם ואוהב נדרש במידה רבה כאשר הגיעה העת להיפרד מהחתול היקר ואנו מבטיחים לכם זאת.

קבורת החתול האהוב צריכה לעמוד בבירוקרטיה של הרשויות המקומיות המחייבת:


קבורה בעומק כמטר וחצי מתחת לפני האדמה, קבורת החתול צריכה להתבצע הרחק ממקורות מי תהום המשמשים את האוכלוסייה ועוד... השירות הכולל, אותו מספקת חברת חילוצבי לקבורת החתול, מקל במידה רבה וחוסך בירוקרטיה מיותרת ועוגמת נפש אל מול הרשויות המקומיות. חברת חילוצבי תטפל בכל שלבי הקבורה החל מהובלת החתול האהוב ועד לתהליך הקבורה של החתול.

חברת חילוצבי מבינה ושותפה לכאבכם  ומבטיחה שירות נוח, הוגן, יעיל ובעיקר שירות מכל הלב.
שלכם, חילוצבי.

 

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה

 

התקשרו עכשיו:  054-5710953