חילוצבי - חברה ללכידת בעלי חיים.בעליו של חיית מחמד זאת או אחרת מכיר את הרגשת האין אונים כאשר בעל החים נעלם בדיוק מתי שאתם מחפשים אותו על מנת לתת לו לאכול, להוציא אותו החוצה לטיול או לכל מטרה שנחפוץ בא, הרגשה לא נעימה זו יכולה לבוא לפתרון מהיר עם נערב בעל מקצוע מיומן אשר מכיר את נפשם של בעלי החיים ויודע כיצד ללכוד אותם בחזרה למקומם.

האפשרויות העומדות לפנינו בזמן לכידת חיות.
לכידת חיות בעולמנו אינו מקצוע השמור למכבי – אש בלבד אלה הפך למקצוע הנותן מענה לצורך עולה וגובר בחברה המערבית בכלל ובישראל בפרט. חילוץ בע"ח חייב להתבצע על ידי איש מקצוע שיודע ומכיר את הסכנות הטמונות בחיה אותה אנו מחפשים גם אם מדובר בחיה מסוכנת כמו נחש ארסי או חתול מפוחד שיצא מהדלת בדיוק שחזרתם מהקניות וטיפס על העץ הכי גבוה בשכונה.

הפתרון לכידת חיות מקצועית.
חילוצבי מכיר את החיות אחרי שנים של ניסיון בתחום והשתתפות בפעולות לכידה רחבות היקף הן במהלך מלחמת לבנון השנייה ובפינוי גוש קטיף, באותן פעולות הוכיח עצמו בצורה יוצאת דופן ומקצועית בלכידת החיות השונות במהירות ובמקצועיות, לעיתים החיה נתקפת פחד לא ברור מבעליה או שאינה מודעת לסכנות בא היא נמצאת ולכן פנו לחילוצבי מוקדם ככל שניתן על מנת לאפשר לבעל מקצוע מיומן לבצע את עבודת הלכידה ולהחזיר את החיה לבעליה במצב טוב ללא פציעות נפשיות או פיזיות.
יותר מעשור זה העסק שלנו איתור וחילוץ של בעלי חיים, לכידת חתולים והחזרתם לביתם הינה אחת מהמומחיות שלנו
לכידת כלבים מפוחדים שברחו מבעליהם או מציאת משפחה חמה עבוד חיה במצוקה או גורים שננטשו כל זה ועוד עושה צביקה ביום יום
וזהו מקצועו.
במידה ונתקלתם בחיה במצוקה על תהיו אדישים צרו קשר עם צביקה מחילוצבי ותהיו בטוחים  כי העברתם את המסר לאדם הנכון
בזמן הנכון שיודע לתת מענה מקצועי יעיל ומהיר לכל הקשור בחילוץ ולכידת בע"ח.


התרשמו מסיפורי ההצלחה שבאתר כדאי לראות עד כמה חילוץ ולכידת בע"ח הינה המומיות שלנו.
תמיד אתכם,
 
התקשרו עכשיו:  054-5710953 050-4350390