צביקה לזרוביץ - איש שטח מעולה

 

אמבולנס לחיות, הינו הפתרון המושלם לתובלה של חיות מחמד וחיות בר אשר זקוקות להצלה חילוץ או לכידה. צביקה לזרוביץ זמין 24 שעות על מנת להגיע ולטפל בחיה פצועה או בלכידת חיה אשר ברחה מבעליה כאשר עבודתו נעשית במקצועיות ובמהירות, תוך כדאי לקיחת אחריות על האירוע עד למצב של החזרת החיה לבעליה או מסירתה לווטרינר שיטפל בחיה וידע מהו הטיפול המיטבי נעשית מייד בסיום לכידת החיה.


כבר למעלה מעשור לוכד חילוצבי חיות מסוגים שונים, רק לאחרונה במסגרת הצלת חיות בעת השריפה בכרמל שהתרחשה בדצמבר 2010 הוזמן צביקה לזרוביץ ללכוד חתולים נטושים ובעזרה של פינוי בקר במידה ושהאש תתפשט ותסכן את החיות, למזלנו האש לא הגיע לרפתות אך פגעה קשה בסוס שנמלט מהלהבות, צביקה לזרוביץ הצליח להשתלט על הסוס ולהביאו לווטרינר להמשך טיפול.


במהלך שנות עבודתו נתקל צביקה לזרוביץ במקרים נדירים של הצלת חית בר שנפצעה כאשר התקרבה לאזור מגורים או לפסי רכבת (לסיפור המלא כנסו לדף סיפורי הצלחה באתר), בזכות כישרון ידע וקור רוח הצליח חילוצבי להציל את החיה ולהעביר אותה לטיפול כל זאת באמצעות אמבולנס החיות שברשותו.  כאשר שואלים את צביקה לזרוביץ כיצד הוא מצליח להציל לחלץ וללכוד חיות כבר כל כך הרבה שנים? עונה צביקה בענווה שהכרת תחום הפעילות ביחד עם ההבנה של נפש החיה שאותה מצילים גורמת להצלחה מיידית ובתוצאות חיוביות לטובת בעל החיים כמובן.

 

 

תמיד אתכם, זמינות 24 שעות ביממה

 

התקשרו עכשיו:  054-5710953